Odličovací rukavice Glov


Dobrý den,

jmenuji se Šárka a ráda bych se s vámi podělila a mou zkušenost s odličovací rukavicí Glov.

Měla jsem možnost vyzkoušet cestovní verzi Glov On the go. Musím se přiznat, že jsem byla velice zvědavá, jestli tato rukavice opravdu dokáže dokonale odlíčit můj make-up. Slovním spojením „můj make-up“ myslím voděodolný, dlouhotrvající, který podle mých nároků musí vydržet celý den bez jakýchkoliv úprav, jelikož si nerada 20krát za den upravuji rtěnku nebo pudruji nos.

Jak tedy rukavice Glov obstály můj zátěžový test?

Perfektně! Nicméně se na proces odličování mé „dlouhotrvající“ rtěnky můžete podívat na videu níže.

Musím tedy uznat, že jsem tento výsledek nečekala, jelikož má rtěnka šla vždy odlíčit pouze olejovým odličovačem a nikdy by mě nenapadlo, že na odstranění voděodolné rtěnky bude stačit pouze vlažná voda. Všechna červená barva zůstala na rukavici a poté ji stačilo vyprat vodou a mýdlem.

Ráda bych tedy doporučila tuto rukavici Glov, pokud cestujete a nemáte místo v kufru na čisticí mléko, tonikum, olejový dvoufázový odličovač make-upu a spoustu odličovacích tamponků. Bude se vám hodit i v případě, když se vrátíte domů pozdě večer z nějaké akce nebo z práce a nemáte již sílu na kompletní odlíčení všemi třemi výše zmíněnými produkty.
Stačí si pouze navléct rukavici, namočit do vlažné vody a do 2 minut máte odlíčený a vyčištěný celý obličej a můžete jít bez jakýchkoliv výčitek spát. Samozřejmě i ten, kdo obecně nerad používá pleťové odličovací a čisticí produkty, tuto rukavici doma ocení.

Doufám, že moje zkušenost byla pro Vás přínosná a pokud již rukavice Glov používáte, nebo ji plánujete zařadit do svého odličovacího procesu, věřím, že budete spokojeni stejně jako já.


Ukázka odlíčení

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Povadání pleti lze statečně předcházet a oddálit ho. Jak na to?
Jak správně chránit pleť, aby pobyt na slunci byla radost, a ne starost?
Ať už se v létě chystáte kamkoli, zachovejte jejich krásu jednoduchým rituálem před a po slunění.