Kojení a produkty s conotoxinem?


Dotaz zákazníka:
Dobry den, mohu při kojení používat produkty s conotoxinem?? Sérum i krém už mám doma...ale přečetla jsem si, ze je conotoxin jed, tak bych nerada kvůli krásnější pleti ohrožovala děťátko. díky za radu 

Odpověď specialistky Marcely Hanákové:
Dobrý den, děkujeme za váš zájem o kosmetiku Diego dalla Palma professional, která patří ke špičce na trhu.
Velice ráda vás mohu ujistit, že krém a sérum Youth Venom s conotoxinem, které máte doma, můžete používat i přesto, že kojíte. 
Conotoxin je sice jed, jak píšete, ale v kosmetice se používá v jiném chemickém složení, které není nijak toxické, a už vůbec nepůsobí  jako jed.
Navíc, tím, že působí v oblasti pouze pleti, nijak se nedostává do krevní oběhu nebo k mateřskému mléku.
 
Takže směle oba přípravky můžete používat. Určitě z nich budete nadšená, tak jako každá klientka, která je používá (včetně i celebrity paní Gábiny Partyšové:)).
 
Pokud byste měla jakékoliv další dotazy, rádi vám je zodpovíme.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Víte, jak správně ošetřit vaši pokožku, pokud jste spálení od sluníčka. V článku naleznete rady co dělat a nedělat v následné péči.
Jak pečovat o pleť s pigmentovými skvrnami, které přípravky používat abychom minimalizovali jejich výskyt na pleti...
Padání, řídnutí vlasů se objevuje v každém věku, ať už to jsou ženy nebo muži. Nastíníme možné příčiny vzniku a doporučíme způsoby jak proti tomuto problému bojovat.