Problematická pleťJak poznat problematickou pleť?

Problematická pleť  netrápí pouze lidi v dospívajícím věku, alespoň jednou v životě si tímto obdobím projde každý z nás. Faktorů stojících za tvorbou problémů na pleti je mnoho. Jedním z nich bývá i používání nesprávné či příliš agresivní kosmetiky. Potrápit vás může akné, pupínky, komedony, přecitlivělá pleť, šupinky, jizvičky, pigmentové skvrny a celá řada dalších nedostatků.

Jak pečovat o problematickou pleť?

Správný výběr kosmetiky je základ. Naše produkty pomáhají řešit nedostatky problematické pleti tak, aby nedošlo k narušení přirozeného pH pokožky a hlavně v případně porušení vyrovnaného pH pleti, dodávají látky potřebné k opětovnému navracení rovnováhy pokožky. Kromě hydratačních krémů na aknózní pleť, je vhodné upravit i dekorativní kosmetiku tak, aby správně kryla a zároveň léčiva. Minerální make-up určený pro problematickou pleť by se tak měl stát nedílnou součástí vaší kosmetické výbavy.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Hydratace v zimě? Ano, ale vybírejte ty správné přípravky...
Víte, jak správně  postupovat v péči o pleť, aby pleť byla dostatečně vyživená, ale bylo dosaženo i požadovaného liftingu?
Říkáte si, že jeden krém na obličej je dostatečný? Potom si přečtěte tento článek, který Vám osvětlí, proč je důležité mít i krém na oční okolí...