Jaké produkty pro krátké, jemné vlasy?


Dotaz zákazníka:

Dobrý den, prosím o radu na šampon na vlasy.Mám krátké a jemné vlasy.Používám nyní Kérastaze objemový,ten mi objemový vůbec nepřipadá. Také používám Sebastian Volupt, efekt je lepší. Chci si koupit pěnu pro objem 100 ml od Framesi a šampon pro objem? Viděla jsem video na šampon Morphosis. Jsem ročník 1958, vlasy si nebarvím.Děkuji za odborné rady.

Odpověď vlasové specialistky:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Doporučila bych Vám Objemový šampon a kondicionér MORPHOSIS VOLUMIZING. Někdy je problém, že kondicionér příliš zatíží vlasy a ony pak splihnou. Proto uvedený kondicionér je ve formě gelu, neobsahuje tuky, proto vlasy nezatíží. U této linie je obzvláště důležité dodržet uvedenou dobu působení.

Pěna ve spreji pro objem od kořínku Roots Up z linie BY je jeden z našich nejprodávanějších produktů - bleskově se aplikuje a opět - vlasy nezatíží, proto je fajn na jemné vlasy. Mám ho osobně vyzkoušený.

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?