Jaké produkty pro krátké, jemné vlasy?


Dotaz zákazníka:

Dobrý den, prosím o radu na šampon na vlasy.Mám krátké a jemné vlasy.Používám nyní Kérastaze objemový,ten mi objemový vůbec nepřipadá. Také používám Sebastian Volupt, efekt je lepší. Chci si koupit pěnu pro objem 100 ml od Framesi a šampon pro objem? Viděla jsem video na šampon Morphosis. Jsem ročník 1958, vlasy si nebarvím.Děkuji za odborné rady.

Odpověď vlasové specialistky:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Doporučila bych Vám Objemový šampon a kondicionér MORPHOSIS VOLUMIZING. Někdy je problém, že kondicionér příliš zatíží vlasy a ony pak splihnou. Proto uvedený kondicionér je ve formě gelu, neobsahuje tuky, proto vlasy nezatíží. U této linie je obzvláště důležité dodržet uvedenou dobu působení.

Pěna ve spreji pro objem od kořínku Roots Up z linie BY je jeden z našich nejprodávanějších produktů - bleskově se aplikuje a opět - vlasy nezatíží, proto je fajn na jemné vlasy. Mám ho osobně vyzkoušený.

  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.