Co s kudrnatými vlasy?I když spoustu žen na vlnité vlasy nadává, věřte, že se najde mnoho a mnoho žen, která by pro vaše kudrnaté vlasy vraždily.

Možná s nimi máte trochu kříž, ale to jen proto, že nevíte jak se o ně pořádně starat. Když jim pak dodáte přesně to co potřebují, uvidíte jak je život s nimi jednoduchý a krásný :)

Nutné je si uvědomit, že vlnité a kudrnaté vlasy jsou přirozenou strukturou dosti porézní a mají tendenci ztrácet přirozenou pružnost. Když jsou jemné, ztrácejí objem a plihnou, když jsou hrubší, jsou takřka neupravitelné. Do všech těchto typů vlasů je potřeba dodávat hydrataci a ochranné látky a speciálními stylingovými přípravky zajistit jejich maximální pružnost, kompaktnost a fixaci, které zaručí, že vám účes vydrží celé dny.

Zapomeňte na běžné typy šampónů a kondiconérů, na pěnová tužidla, fixační gely, těžké mastné vosky a také "betonující" laky na vlasy. Když jsou kudrnaté vlasy správně ošetřené, dle typu dobře ostříhané a pomocí speciálních stylingů a pomůcek upravené, objevíte jejich kouzlo a jedinečnost. Taky byste měly vědět, že kudrnaté vlasy se nikdy nečešou suché a nikdy se nemají prostřihávat efilačními nůžkami (protože by vlasy ztratily svou tíhu)!

Pokuste se zapomenout na chemické a permanentní narovnávání vlasů a jejich žehlení, které vede k destrukci, naopak, podpořte své kudrliny stylingovými přípravky z linie Framesi BY CURL.

No a pokud máte opačný problém, není nic jednoduššího než občas příležitostně sáhnout po kvalitní kulmě, vlny si na vlasech vytvořit a užívat si ten pocit.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Komentáře

Komentáře

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Bojujete s červenými žilkami v obličeji neboli kuperózou? Pokud ano, přečtěte se pár rad od naší přední technoložky/kosmetičky Jany Škabradové, která Vám poradí jak správně o takovou pleť pečovat.
Máte pocit, že Vaše pleť je po dlouhé zimě bez energie, vitality? Máme pro Vás návod, jak ji dostat zpět do formy, aby byla rozzářená a vyživená.
Jemnými, zplihlými vlasy trpí mnoho žen... Poradíme vám, jak a čím správně pečovat o tento typ vlasů.