Co s kudrnatými vlasy?I když spoustu žen na vlnité vlasy nadává, věřte, že se najde mnoho a mnoho žen, která by pro vaše kudrnaté vlasy vraždily.

Možná s nimi máte trochu kříž, ale to jen proto, že nevíte jak se o ně pořádně starat. Když jim pak dodáte přesně to co potřebují, uvidíte jak je život s nimi jednoduchý a krásný :)

Nutné je si uvědomit, že vlnité a kudrnaté vlasy jsou přirozenou strukturou dosti porézní a mají tendenci ztrácet přirozenou pružnost. Když jsou jemné, ztrácejí objem a plihnou, když jsou hrubší, jsou takřka neupravitelné. Do všech těchto typů vlasů je potřeba dodávat hydrataci a ochranné látky a speciálními stylingovými přípravky zajistit jejich maximální pružnost, kompaktnost a fixaci, které zaručí, že vám účes vydrží celé dny.

Zapomeňte na běžné typy šampónů a kondiconérů, na pěnová tužidla, fixační gely, těžké mastné vosky a také "betonující" laky na vlasy. Když jsou kudrnaté vlasy správně ošetřené, dle typu dobře ostříhané a pomocí speciálních stylingů a pomůcek upravené, objevíte jejich kouzlo a jedinečnost. Taky byste měly vědět, že kudrnaté vlasy se nikdy nečešou suché a nikdy se nemají prostřihávat efilačními nůžkami (protože by vlasy ztratily svou tíhu)!

Pokuste se zapomenout na chemické a permanentní narovnávání vlasů a jejich žehlení, které vede k destrukci, naopak, podpořte své kudrliny stylingovými přípravky z linie Framesi BY CURL.

No a pokud máte opačný problém, není nic jednoduššího než občas příležitostně sáhnout po kvalitní kulmě, vlny si na vlasech vytvořit a užívat si ten pocit.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Komentáře

Komentáře

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.