Barvené a odbarvené vlasyJednou krásná zlatovláska, podruhé sexy bruneta a proč ne tajemná černovláska či netradiční zrzka…? A co takhle ombré v barvách duhy? Kdo chce, může se v dnešní době stát lehce chameleonem. Na konci duhových vlasů ale bohužel nenajdeme poklad, ale často poškozené, oslabené vlasy bez lesku a síly. I sebešetrnější barvení vlasy poškozuje a musíme jim proto dodat tu nejlepší péči. Pokud máme barvené vlasy, chceme navíc, aby barva co nejdéle vydržela krásná a nebledla. I to může profesionální kosmetika pro barvené vlasy zaručit.

Zjištění pohledem:
stupeň narušení vlasů
intenzita vymývání barvy
úroveň dehydratace a matného vzhledu
krepatění vlasů

Zjištění dotekem:
drsnost textury vlasů
elektrizace vlasů

Možné příčiny:
nekvalitní barva silně poškozující vlas
agresivní kosmetika způsobující rychlejší vymývaní vlasů
častá tepelná úprava vlasů a pobyt na slunci způsobující blednutí barvy

Pokud máte barvené či odbarvené vlasy, používejte výrobky pro ně specificky určené, které zabrání blednutí barvy a jejich vysušování. Používejte profesionální barvy na vlasy nejlépe v kadeřnických salónech a snažte se dodržovat minimální rozestupy mezi barveními a odbarvováním, abyste dali vlasům čas na jejich obnovu.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Přečtěte si pár tipů a rad.
Objevte účinky produktů liftingové řady Charming od Alissa Beauté.
Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?