Barvené a odbarvené vlasyJednou krásná zlatovláska, podruhé sexy bruneta a proč ne tajemná černovláska či netradiční zrzka…? A co takhle ombré v barvách duhy? Kdo chce, může se v dnešní době stát lehce chameleonem. Na konci duhových vlasů ale bohužel nenajdeme poklad, ale často poškozené, oslabené vlasy bez lesku a síly. I sebešetrnější barvení vlasy poškozuje a musíme jim proto dodat tu nejlepší péči. Pokud máme barvené vlasy, chceme navíc, aby barva co nejdéle vydržela krásná a nebledla. I to může profesionální kosmetika pro barvené vlasy zaručit.

Zjištění pohledem:
stupeň narušení vlasů
intenzita vymývání barvy
úroveň dehydratace a matného vzhledu
krepatění vlasů

Zjištění dotekem:
drsnost textury vlasů
elektrizace vlasů

Možné příčiny:
nekvalitní barva silně poškozující vlas
agresivní kosmetika způsobující rychlejší vymývaní vlasů
častá tepelná úprava vlasů a pobyt na slunci způsobující blednutí barvy

Pokud máte barvené či odbarvené vlasy, používejte výrobky pro ně specificky určené, které zabrání blednutí barvy a jejich vysušování. Používejte profesionální barvy na vlasy nejlépe v kadeřnických salónech a snažte se dodržovat minimální rozestupy mezi barveními a odbarvováním, abyste dali vlasům čas na jejich obnovu.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.