Jemné vlasy bez objemuJemné vlasy bez objemu dokážou své majitele často dostat na práh šílenosti, jelikož práce s nimi je opravdu náročná a často skončí hodinové foukání vlasů či práce s kulmou dvěma sekundami slávy proměněnými v následný pláč. Vlasy bývají tak jemné, že jakýkoliv styling na vlasech nedrží a když tak jen opravdu chviličku, která většinou končí zavřením dveří od domu, když se zrovna chystáte s pýchou ven. Soucítíme s vámi a pokusíme se vám pomoci.
Jste "šťastlivci" s jemnými vlasy?

Zjištění pohledem:
průměr vlasu
průsvitnost vlasu
celkový objem
hustota vlasů
elektrizace

Zjištění dotekem:
křehkost vlasů
nízká hustota
nedostatečná hydratace

Možné příčiny:
bohužel matka příroda
příliš těžká vlasová kosmetika zatěžující vlasy
příliš časté mytí vlasů
používání mnoha produktů zanechávající zbytky na vlasech

Pokud patříte mezi majitele těchto vlasů na pokraji zhroucení, zkuste: Pořídit si kosmetiku nezatěžující vlasy a kondicionéry a masky nepoužívat ke kořínkům, ale pouze do délek vlasů. Vyzkoušejte suché šampóny, které dokážou dodat objem vlasům. Nevěřte všemu a nepoužívejte přehršel výrobků od vlasových vod, tužidel, kondicionérů po laky a lesky a oleje. Po použití velkého množství výrobků (ať už určených pro jemné vlasy) vlasy plihnou.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

První dojmy z vybraných produktů pro muže.
Jak správně pečovat o mastnou pokožku?
Začněte s péčí o pleť už v mladém věku.