Vlasy se známkami stárnutíNejen že se nám s přibývajícími roky tvoří vrásky, býváme více unavení, a co si budeme povídat, to shazování kil je taky nějak větší dřina, stárnou nám navíc také vlasy. Nejedná se pouze o zahalení vlasů do stříbra, ale také o ztenčování a dehydrataci vlasů a někdy také o častější padání vlasů. Dopřejte tak svým vlasům stejně kvalitní péči jako své pleti a radujte se z výsledků.

Týká se problém se stárnutím vlasů také vás?

Zjištění pohledem:
tenčí vlasy
méně ohebné vlasy a tendence se lámat
barva je bez intenzity a lesku, patrnost šedin

Zjištění dotekem:
suchost vlasů
řidší vlasy a méně pevné

Možné příčiny:
neúprosný čas

Co dělat? Obnovení mladistvého vzhledu a vitality vlasů opticky docílíme především kvalitním barvením vlasů. Pokud jste však zastánci "moudrého" a přirozeného vzhledu vlasů se šedinami, nezapomínejte na kvalitní vlasovou kosmetiku obnovující hydrataci vlasů a zaměřující se na ochranu a regeneraci vlasů.
  • Líbil se vám článek? Sdílejte jej s přáteli.

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Chcete udělat restart i s Vaší pletí? Potom vyzkoušejte novou řadu Resurface, která si poradí s vráskami, pigmentovými skvrnami, jizvami po akne a dalším....
Hydratace v zimě? Ano, ale vybírejte ty správné přípravky...
Víte, jak správně  postupovat v péči o pleť, aby pleť byla dostatečně vyživená, ale bylo dosaženo i požadovaného liftingu?