Nejčastější otázky

Musím se registrovat, abych u vás mohl/a nakoupit?

Ne, určitě ne, nakoupit si u nás můžete samozřejmě i bez registrace. Ta by vám ale výrazně mohla pomoci při dalších nákupech, protože byste se díky ní skrz newslettery dozvěděli o super akcích, které by bylo škoda prošvihnout! Registrovaní zákazníci mají také při prvním nákupu na našem eshopu slevu. Registrace probíhá zcela zdarma, a vaše údaje určitě nebudeme nikde sdělovat, takže se nemusíte vůbec ničeho bát.
 


Existují nějaké drogerie či obchody, kde se dají produkty vašich značek zakoupit?

Ne. V drogeriích ani supermarketech nic z naší nabídky rozhodně nenajdete. Profesionální produkty by se na takových regálech neměly vůbec objevovat, a pakliže nějaké značky hlásí něco o kvalitě, a pak je najdete na běžných pultech, s profesionalitou nebudou mít mnoho společného. Některé z produktů ale můžete koupit v partnerských kadeřnických či kosmetických salonech.



Jak se ke mně moje zboží dostane?

Využíváme služeb České pošty - Balík do ruky, Balík na poštu nebo Balík do balíkovny a také služeb GLS dodání na adresu. Zasíláme také na Slovensko. Pro více info mrkněte  >>> sem <<<



Pokud jsem věrný zákazník, mohu získat nějaké slevy či výhody?

Ano. 
Našich věrných zákazníků se nesmírně vážíme. Je to náš motor e-shopu. Připraven je tedy věrnostní program Beauty Club, ke kterému je nutná pouze registrace. 
Za první nákup obdržíte 5% slevu a každý Váš nákup se zapisuje do přehledu objednávek. Z každé uhrazené objednávky se Vám po 14-ti dnech od zaplacení připíší věrnostní body, které mají hodnotu 2% z částky objednávky. Více infrmací o věrnostním programu se dozvíte >>> zde <<<



Zasíláte produkty také na Slovensko?

Ano a rádi. 
Vyjímkou je pouze značka Alissa Beauté, kterou na Slovensko zasílat nemůžeme z distributorských podmínek. Produkty této značky můžete jednoduše zakoupit přímo u slovenského distributora společnost Creative Beauty na e-shopu https://creativebeauty.sk 
Ostatní značky na Slovensko zasílat můžeme. Cena dopravného je 3,50 €, dobírka 1,50 € a doprava zdarma nad 80 €
Od 1. 4. 2019 bude také možnost veškeré objednávky na Slovensko sjednávat jednoduše přes e-shop BeautyOnline.cz, kde bude možné přepnou měnu na € a zvolit možnosti dopravy na Slovensko.
Do té doby stačí objednávku zaslat na e-mail: info@beautyonline.cz a obratem Vám zašleme přepočtenou cenu objednávky na € a platební podmínky k úhradě na náš EUR účet.


Produkty ověřené
profesionály