Nejčastější otázky

Musím se registrovat, abych u vás mohl/a nakoupit?

Určitě není třeba. Nakoupit si u nás můžete i bez registrace. Registrovaní zákazníci však mají při prvním nákupu 5% slevu. Registrace probíhá zcela zdarma, a za Vaše nákupy budete odměněni v našem provizním systému. Vaše údaje určitě nebudeme nikde sdělovat, takže se nemusíte vůbec ničeho bát. Navíc při další objednávce již nemusíte zdlouhavě vyplňovat doručovací údaje. Výhody registrace a věrnostní program naleznete ZDE!
 


Existují nějaké drogerie či obchody, kde se dají produkty vašich značek zakoupit?

Ne. V drogeriích ani supermarketech nic z naší nabídky rozhodně nenajdete. Jsme výhradní distributoři našich značek a naše produkty můžete nalézt pouze na vybraných e-shopech, nebo některé z produktů můžete koupit v partnerských kadeřnických či kosmetických salonech.Jak se ke mně moje zboží dostane?

Využíváme služeb České pošty - Balík do ruky, Balík na poštu nebo Balík do balíkovny a také služeb GLS dodání na adresu. Zasíláme také na Slovensko. Balíček si také můžete vyzvednout osobně na provozovně v Ústí nad Orlicí. Pro více info mrkněte  >>> sem <<<Pokud jsem věrný zákazník, mohu získat nějaké slevy či výhody?

Ano. 
Našich věrných zákazníků se nesmírně vážíme. Je to náš motor e-shopu. Připraven je tedy věrnostní program Beauty Club, ke kterému je nutná pouze registrace. 
Za první nákup obdržíte 5% slevu a každý Váš nákup se zapisuje do přehledu objednávek. Z každé uhrazené objednávky se Vám po 14-ti dnech od zaplacení připíší věrnostní body, které mají hodnotu 2% z částky objednávky. Více infrmací o věrnostním programu se dozvíte >>> zde <<<Zasíláte produkty také na Slovensko?

Ano a rádi. 
Vyjímkou jsou pouze kosmetické značky značka Alissa Beauté a Diego dalla Palma, které na Slovensko zasílat nemůžeme z distributorských podmínek. Produkty této značky můžete jednoduše zakoupit přímo u slovenských distributorů, které naleznete v kontaktech ZDE!
Ostatní značky na Slovensko zasílat můžeme. Cena dopravného je 3,50 €, dobírka 1,50 € a doprava zdarma nad 80 €
Od 1. 4. 2019 si také můžete veškeré objednávky na Slovensko sjednávat jednoduše přes náš e-shop BeautyOnline.cz, kde je již možné přepnout měnu z CZK na € a zvolit možnosti dopravy na Slovensko.


Zobrazit celý popis
Produkty ověřené
profesionály