Kaviár pro luxusní pleťKdyž se řekne kaviár, člověku se ihned vybaví pozlátko s ním spojené. Kaviár však není jen pochoutka pro bohaté, ale obsahuje také spoustu vzácných látek, které dokážou s naší pletí doslova zázraky. Obsahuje jak vitamíny (především A a D), proteiny a aminokyseliny, které jsou důležité pro správný vývoj kožních buněk a hydrataci pokožky, tak také disponuje pro pleť prospěšnými minerály, např. sodíkem, fosforem, draslíkem, hořčíkem a vápníkem. Tyto minerály se starají o zpevnění a omlazení pleti.

Ty z vás, kteří si teď trhají vlasy hrůzou z toho, že si někdo maže na obličej rybí „miminka“, musíme uklidnit. Ne všechny jikry bývají oplodněny a vylíhnou se z nich rybky. Pro kaviárový extrakt se využívají jen ty, které zůstanou ve vodě, aniž by byly oplodněny, či ty, které jsou mechanicky poškozeny a oplodnit je nelze.

Luxusní účinky kaviáru poskytuje i řada Alisse Beauté CAVIAR CARE.

Tato kosmetická řada bojuje proti stárnutí pleti, ale zároveň ji projasňuje a stahuje rozšířené póry. Vrásky budou zjemněné a pleti bude dodána dokonalá výživa skrze kaviárový extrakt, vitamín C, lecitin, bambucké máslo, mandlový olej, sorbitol aj.

Přejeme dobrou chuť vaší pleti.
Komentáře

DOPORUČUJEME VÁM

    Komentáře