Set Icon TIme s platinou v dárkové krabici | s taštičkou

Set Icon Time s platinou je určen pro suchou pleť s vráskami a se ztrátou elasticity. Doporučuje se pro věk 50+. Jedná se o obnovující ošetření, které regeneruje pleť do hloubky, podporuje obnovu pleti, zvyšuje pevnost, zlepšuje její tonalitu.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
Set obsahuje:
  • 24-hod. obnovující anti-age krém s koloidní platinou č. 136, 50 ml
  • Korekční oční krém proti váčkům a tmavým kruhům č. 137, 15 ml
Součástí setu kosmetická taštička.
Skladem 18.5. u vás
3 324 Kč2 560 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: VB DDP 27
Linie:Icon Time


Výhody


Popis zbožíSet Icon Time s platinou je určen pro suchou pleť s vráskami a se ztrátou elasticity. Doporučuje se pro věk 50+. Jedná se o obnovující ošetření, které regeneruje pleť do hloubky, podporuje obnovu pleti, zvyšuje pevnost, zlepšuje její tonalitu. Set je balen v dárkové krabici a navíc obsahuje kosmetickou taštičku.

24-hodinový obnovující anti-age krém (50 ml) z řady ICON TIME obsahuje koloidní platinu, která vylepšuje rovnováhu buněčné komunikace. Jedná se anti-age ošetření, které regeneruje pokožku do hloubky a obnovuje životně důležité funkce pleti s cílem dosažení pevnějšího a plnějšího vzhledu. Doporučujeme pro ženy s hlubšími vráskami, jejichž pleť trpí suchostí, ztrátou tonality a výskytem hnědých skvrn.
Řada ICON TIME je intenzivní péče vyvinutá k boji s vráskami a ztrátou tonality pleti u všech věkových skupin. Tento krém je vhondý pro věkovou skupinu 50+, u které regeneruje unavenou pokožku, bojuje proti zpomalení normálních funkcí pokožky a její schopnosti se obnovovat. Je vhodný pro ženy během nebo před menopauzou, které trpí suchou kůží a ztrátou její elasticity.

51+3 HYALU COMPLEXTM - obsahuje 20 aminokyselin, 16 vitaminů, 6 stopových prvků a minerálů, 3 kyseliny nukleové, 4 ceramidy, 2 buněčné protektory a 3 kyseliny hyalurované.

AGE DELAY komplex -
je hluboce regenerační anti-age komplex, který stimuluje produkci "Klotho", proteinů mládí a snižuje množství "progerinů", stárnoucích proteinů, zpomaluje ztárnutí buněk.

PLATINUM SKIN-Matrix
- peptidový komplex obsahující koloidní platinu, který je doporučován zejména pro stárnoucí pleť. Vylepšuje rovnováhu buněčné komunikace a chrání extracelulární matrix dermisu pro pevnou, vyplněnou a mlaději vypadající pleť.

Návod k použití: Krém jemně vmasírujte do úplného vstřebání na čistou pleť obličeje a krko ráno a večer. Vyhýbejte se oblasti kolem očí.


Korekční oční krém (15 ml) proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům pod očima z řady ICON TIME  zlepšuje mikrocirkulaci v okolí očí a vyhlazuje vrásky. Otoky, tmavé kruhy a vrásky jsou následně méně viditelné díky svým zlatavým korektivním pigmentům a diamantovému prachu. Oči jsou svěží a jasné. Jeho pečlivě měřená koncentrace aktivních látek pomáhá zlepšit mikrocirkulaci v okolí očí a vyhlazuje vrásky. Otoky, tmavé kruhy a vrásky jsou méně viditelné.

Návod k použití: Aplikujte každý den ráno a večer.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty