Intenzivní antioxidační koncentrát ANTI-OX BOOSTER č. 182 | 30 ml

Intenzivní anti-oxidační sérum z linie SKIN CODE chrání pokožku před vlivem znečištěného prostřední a volných radikálů. Doporučujeme ho použít pokud pleť je vystavená nepříznivému prostředí jako suché klima, změny teploty, slunce, vítr, klimatizace. Výsledkem je jemná, důkladně vyživená, zregenerovaná pleť.
Specifické aktivní látky:
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
  • Olej jojobový, arganový, konopný, lněný
  • Aloe, bisabol, bambucké máslo a další
  • Dračí krev 3%
  • Astaxanthin+AOX 1,1%
  • Isoquercetin 0,1%
Skladem 21.10. u vás
1 303 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 182
Linie:Skin Code
Kategorie:Novinky


Výhody


Popis zbožíIntenzivní antioxidační sérum z linie SKIN CODE chrání pokožku před vlivem znečištění životního prostředí a volných radikálů a zároveň stimuluje její regeneraci a zanechává ji průžnou a odolnou.
Regenerační textura zanechává pokožku okamžitě jemnou a důkladně vyživenou. Chrání pokožku vystavenou nepříznivým vlivům životního prostředí (suché klima, teploty, slunce, vítr, klimatizace atd.). Toto sérum se stane vaším oblíbeným přípravkem během změn ročních období a v případě zvýšené péče.
  • Dračí krev 3% - posiluje bariérovou funkci pokožky, bojuje se záněty a podporuje detoxikaci buněk. Jedná se o pryskyřici, které se říká Sange de Drago (dračí krev). Získává se ze stromu Croton lechleri, který roste hluboko v amazonských pralesích. Při naříznutí kůry stromu, vytéká tmavě červená míza a tvar semen stromu připomíná draka.  
  • Asthaxanthin+AOX 1,1% - stimuluje regeneraci kůže a chrání buněčnou DNA
  • Isoquercetin 0,1% - bojuje proti působení volných radikálů a procesům fotostárnutí
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany a další
Obsah: 30 ml, lahvička s kapátkem

ROYALACTIN EPI-peptide - jedná se o inovativní  bio-mimetický peptid, vyvinutý v pokorčilých epigenetických studiích. Má podobné vlastnosti jako „royalactin“, který se nachází v mateří kašičce. Tato aktivní látka urychluje regeneraci epidermu a pomáhá napravit poškození způsobené negativními vnějšími vlivy a nezdravým životním stylem. Mimořádný anti-aging efekt této aktivní látky stimuluje regenerační procesy a zanechává pokožku pevnější a zářivější.

Linie SKIN CODE je ultra personalizovaná buněčná bio-revitalizace, která splňuje specifické potřeby každé oblasti obličeje. Protože každá pleť je jedinečná a neustále se vyvíjí a tajemství krásné a zdravé pleti leží v zacíleném osobním kódu. SKIN CODE nabízí řešení pro následující problematiky pleti jako je citlivost, sebum (kožní maz), tonalita, hyper-pigmentovaná dyschromie. Je tedy vhodná pro různé typy pleti.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty