Intenzivní 3D zpevňující koncentrát Skin Map 3D SCULPT BOOSTER č. 185 | 30 ml

Intenzivní 3D zpevňující sérum SKIN MAP bojuje proti ztrátě tonusu, vlivu gravitace, ochablé pokožce a redefinuje kontury obličeje. Textura s liftingovým efektem okamžitě vyhlazuje a formuje a zvedá kontury obličeje.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
Specifické aktivní látky:
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
  • zesílená kyselina hyaluronová tech 5% 
  • acetyl tetrapeptide-2 sin 2% 
  • kofein 2%
Skladem zítra 8.12. u vás
1 401 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 185
Linie:Skin Map


Výhody


Popis zbožíIntenzivní 3D zpevňující sérum bojuje proti ztrátě tonusu, vlivu gravitace, ochablé pokožce a redefinuje kontury obličeje. Textura s liftingovým efektem okamžitě vyhlazuje a formuje a zvedá kontury obličeje.
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
  • zesílená kyselina hyaluronová tech 5% - vytváří na povrchu pleti neviditelný 3D efekt okamžitého liftingu pleti
  • acetyl tetrapeptide-2 sin 2% - definuje obrysy obličeje a bojuje s ochablou pokožkou a příznaky gravitace
  • kofein 2% - drenážní a formující efekt, pomáhá definovat spodní části obličeje a potlačuje vzhled dvojité brady
Obsah: 30 ml, lahvička s kapátkem

ROYALACTIN EPI-peptide - - jedná se o inovativní  bio-mimetický peptid, vyvinutý v pokorčilých epigenetických studiích. Má podobné vlastnosti jako „royalactin“, který se nachází v mateří kašičce. Tato aktivní látka urychluje regeneraci epidermu a pomáhá napravit poškození způsobené negativními vnějšími vlivy a nezdravým životním stylem. Mimořádný anti-aging efekt této aktivní látky stimuluje regenerační procesy a zanechává pokožku pevnější a zářivější.

Linie SKIN MAP (dříve SKIN CODE*) je ultra personalizovaná buněčná bio-revitalizace, která splňuje specifické potřeby každé oblasti obličeje. Protože každá pleť je jedinečná a neustále se vyvíjí a tajemství krásné a zdravé pleti leží v zacíleném osobním kódu. SKIN CODE nabízí řešení pro následující problematiky pleti jako je citlivost, sebum (kožní maz), tonalita, hyper-pigmentovaná dyschromie. Je tedy vhodná pro různé typy pleti.

* Výrobce Diego dalla Palma produkt přejmenoval kvůli licenčním podmínkám z původního SKIN CODE nově na SKIN MAP, avšak jedná se o totožný produkt!
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty