Intenzivní zklidňující koncentrát proti zarudnutí Skin Map STOP RED BOOSTER č. 186 | 30 ml

Intenzivní zklidňující sérum proti zarudnutí je vhodné pro pleť citlivou, reaktivní, se sklonem ke kuperóze a podrážděnou vnějšími vlivy. Jemná formule poskytuje okamžitý pocit pohodlí a postupně zlepšuje kvalitu a vzhled pleti.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
Specifické aktivní látky:
  • ROYALACTIN EPI-peptid +  glykany, 
  • stabilizovaný vitamin E 1%
  • jojobový olej, trehalóza
  • kyselina glycerrhetinová
  • biomimetic ceramid CPX 2%
  • avenanthramide D 0,04%
Skladem 6.12. u vás
1 401 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 186
Linie:Skin Map


Výhody


Popis zbožíIntenzivní zklidňující sérum proti zarudnutí je vhodný pro pleť citlivou, reaktivní, se sklonem ke kuperóze a podrážděnou vnějšími vlivy. Jemná formule poskytuje okamžitý pocit pohodlí a postupně zlepšuje kvalitu a vzhled pleti.
  • ROYALACTIN EPI-peptid +  glykany, stabilizovaný vitamin E 1%, jojobový olej, trehalóza, kyselina glycerrhetinová
  • biomimetic ceramid CPX 2% - vyrovnává a posiluje funkci bariéry pokožky a chrání ji před negativními vnějšími vlivy
  • avenanthramide D 0,04% - zklidňuje pleť a redukuje dočasné i trvalé zarudnutí
Obsah: 30 ml, lahvička s kapátkem

ROYALACTIN EPI-peptide - jedná se o inovativní  bio-mimetický peptid, vyvinutý v pokorčilých epigenetických studiích. Má podobné vlastnosti jako „royalactin“, který se nachází v mateří kašičce. Tato aktivní látka urychluje regeneraci epidermu a pomáhá napravit poškození způsobené negativními vnějšími vlivy a nezdravým životním stylem. Mimořádný anti-aging efekt této aktivní látky stimuluje regenerační procesy a zanechává pokožku pevnější a zářivější.

Linie SKIN MAP (dříve SKIN CODE*) je ultra personalizovaná buněčná bio-revitalizace, která splňuje specifické potřeby každé oblasti obličeje. Protože každá pleť je jedinečná a neustále se vyvíjí a tajemství krásné a zdravé pleti leží v zacíleném osobním kódu. SKIN CODE nabízí řešení pro následující problematiky pleti jako je citlivost, sebum (kožní maz), tonalita, hyper-pigmentovaná dyschromie. Je tedy vhodná pro různé typy pleti.

* Výrobce Diego dalla Palma produkt přejmenoval kvůli licenčním podmínkám z původního SKIN CODE nově na SKIN MAP, avšak jedná se o totožný produkt!
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

5
z 1 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi
Z
8. 2. 2021
Zuzana
Produkt mi byl doporučen ze strany e-shopu na podrážděnou pleť, kterou mám nyní od nošení roušky v kanceláři. Sérum jsem začala používat a musím uznat, že opravdu funguje, pleť se zklidní a je moc příjemné, jeho textura, vůně, vřele doporučuji i ostatním, co trpí neustálým nošením roušky...

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty