Koncentrovaný ceramid MOISTURISING 30 ml

Koncentrovaný ceramid MOISTURISING 30 ml
Koncentrovaný ceramid bojuje s nejviditelnějšími nedostatky suché a jemné pokožky způsobené nejen vrozenou křehkostí, ale také okolními vlivy. Díky svým regeneračním schopnostem znovu nastoluje rovnováhu pleti a její optimální hydrataci. Zanechá pleť omlazenou a silnější.
  • Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, ceramidy a 1-3-6 II 7%, hydra-gen komplex, hydra-tok (aquaporin-3), UVA a UVB filtr, celkem 63 aktivních látek
  • Řeší výraznou dehydrataci pleti a problémy s tím spojené
  • Denní používání posiluje a omlazuje pokožku 
  • Nastoluje rovnováhu a optimální hydrataci pleti
Vyberte si z naší doporučené nabídkyTrvale vyprodáno
1 283 Kč
Kód: DDP 022
Linie: MoisturisingPopis zboží
Koncentrovaný ceramid z linie Moisturising obnovuje přirozenou rovnováhu hydratace a zabraňuje tvorbě suchých šupin na pleti. Redukuje pocit nepohodlí suché pleti, který je způsoben nejen vrozenou křehkostí, ale i vnějšími vlivy (stres, znečištění ovzduší, UV záření, příliš chladné či horké počasí), a také nesprávným používáním pleťové a tělové kosmetiky. Poradí si s odlupující pokožkou a největšími neduhy suché pleti. Ceramid se na pľeť nanáší se ráno a večer.
 
Obsahuje:
  • 51 + 3 hyalu complex ™: multi-aktivní biorevitalizační účinky
  • hydra-gen komplex: aktivuje hydratační geny a posiluje bariérovou funkci pokožky
  • hydra-tok (aquaporin-3): reguluje distribuci vody na buněčné úrovni pro aktivní a hlubokou hydrataci
  • ceramidy a 1-3-6 II 7% (komplex): hydratace, zvýšení pružnosti, restrukturalizace pokožky
  • celkem 63 aktivních látek

Linie Moisturising je geniálním řešením pro ochranu zásob vody v pleti. Díky buněčné bio-revitalizaci a reaktivaci hydra-genů osvěžuje a obnovuje zdraví dehydratované a suché pleti. Formule 51 + 3 HYALU COMPLEX TM obsahuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy, které působí proti ztrátě vody z pleti a poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům. Hydra-gen komplex byl vyvinut  pro zlepšení buněčné komunikace a aktivaci hydra-genů, které jsou zodpovědné za produkci části hydrolipidového filmu. Pomáhá ukotvit epidermální buňky pro ochranu bariéry pleti. Oba komplexy byly vyvinuty v laboratořích RVB SKINLAB.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

0
z 0 hodnocení
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty