Zklidňující krém proti kuperóze SOOTHING č. 33 | 50 ml

Zklidňující krém proti kuperóze z linie Soothing pečuje o zarudlou a podrážděnou pokožku v důsledku křehké povrchové mikrocirkulace. Krém je obohacen o zelené krycí pigmenty, které okamžitě skryjí nedokonalosti kuperózní pokožky a pleť je tak konzistentní. Výsledkem je obnovení rovnováhy pleti, která je sjednocená.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
  • Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, bioflavonoidy, anti rouge peptid (Heptapeptidový-10), krycí pigmenty, helixin, karité máslo, celkem 74 aktivních látek
  • Zklidňuje pálení a bojuje proti zarudnutí kůže
  • Používá se ráno a večer
Skladem 27.7. u vás
1 966 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 033
Linie:Soothing


Výhody


Popis zboží
Zklidňující krém proti kuperóze z linie Soothing pečuje o zarudlou a podrážděnou pokožku v důsledku křehké povrchové mikrocirkulace. Zklidňuje pálení a bojuje proti zarudnutí kůže díky bioflavonoidům a peptidům s efektivním vazoprotektivním působením. Krém je obohacen o zelené krycí pigmenty, které okamžitě skryjí nedokonalosti kuperózní pokožky a pleť je tak konzistentní. Výsledkem je obnovení rovnováhy pleti, která je sjednocená. Krém je neparfemovaný, bez alkoholu a konzervačních alergenů. Používá se ráno a večer.

Obsahuje:
  • 51 + 3 hyalu complex ™: multi-aktivní biorevitalizační účinky
  • bioflavonoidy: vazoprotektivní účinek, redukce zarudnutí pleti
  • anti rouge peptid (Heptapeptidový-10): zklidňující a vazoprotektivní účinek
  • krycí pigmenty: zelené pigmenty, které vyrovnávají pomáhají okamžitě zakrýt zarudnutí kůže
  • helixin: zklidňující, hydratační, proti popraskání pokožky
  • karité máslo: ochranné a hydratační
  • celkem 74 aktivních látek

Linie Soothing pečuje o citlivou pleť a pleť s kuperózou. Produkty jsou vysoce snášenlivou ochranou citlivé pleti proti plynutí času a vnějším vlivům. Obsahují formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM z laboratoří RVB SKINLAB a jsou obohaceny o vitamin E, F a ceramidy, které posilují bariéru pleti proti působení vnějších vlivů a bojují s vráskami, ztrátou tonusu a elasticity. Neuropeptidy působící proti podráždění pleti (acetyl tetrapeptid-15 a heptapeptid-10) vyvažují obranný systém citlivé pleti, redukují pocity bolesti a reakce pleti na podráždění. Zvyšují odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty