Sérum pro dokonale čisté póry PURIFYING 30 ml

Sérum pro dokonale čisté póry redukuje výskyt rozšířených pórů v důsledku nadměrné produkce kožního mazu i nečistot v pórech, a odumřelé kožní buňky. Pleť bude jemnější, čistší, jasnější a sjednocená. Sérum pleť zmatňuje a hydratuje.

Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
  • Obsahuje:  51 + 3 hyalu complex ™, bakuchiol ACN, exfoliační kyselina mléčná,
    glykolová a salicylová, maz absorbující látky, celkem 69 aktivních látek
  • Neobsahuje parabeny a oleje
  • Výsledky: redukce nedokonalostí pleti, hladší pleť
Skladem 18.5. u vás
818 Kč725 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 039
Linie:Purifying


Výhody


Popis zboží
Sérum pro dokonale čisté póry z linie Purifying docílí redukce viditelnosti i těch nejkomplikovanějších nedokonalosti a pleť zmatní a hydratuje. Intenzivní účinky snižují výskyt rozšířených pórů v důsledku nadměrné produkce kožního mazu i nečistot v pórech, a odumřelé kožní buňky. Díky mikro-exfoliačnímu účinku z pleti postupně mizí malé skvrny a jiné nedokonalosti. Pleť bude jemnější, čistší, jasnější a sjednocená. Doporučujeme pro léčbu nedokonalostí pleti v mladém i starším věku. Sérum Purifying neobsahuje parabeny a oleje. 

Obsahuje:
  • 51 + 3 hyalu complex ™: multi-aktivní biorevitalizační účinky
  • bakuchiol ACN: optimalizuje tvorbu mazu, zpomaluje mikrobiální růst, zklidňuje pokožku
  • exfoliační kyselina mléčná, glykolová a salicylová (exfoliační a anti-bakteriální účinky)
  • maz absorbující látky: okamžité zlepšení pleti a díky dlouhodobému matujícímu účinku je pleť připravena pro nanesení make-upu
  • celkem 69 aktivních látek

Linie Purifying ošetřuje pleť mastnou a aknózní a redukuje její nedokonalosti (lesklá T-zóna, rozšířené póry, nečistoty, černé tečky a pupínky, nejednotná struktura apod.), které se nevyskytují jen u mladistvých, ale díky stresu, hormonálním změnám, znečištění ovzduší, dietám a jiným, také u zralých žen. Ošetření obsahují formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM a bakuchiol ACN komplex z laboratoří RVB SKINLAB. Buněčná bio-revitalizace normalizuje produkci mazu, póry, černé tečky a jiné nedokonalosti dělá méně viditelné, vyhlazuje jizvičky po akné, pleť je bez vad a hladká.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

5
z 4 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi
A
13. 9. 2019
Anonymní
+ Jediný produkt, který skutečně funguje.Vyzkoušela jsem všechno možné, ale tento doporučuji. Výsledky viditelné téměř okamžitě
A
15. 3. 2021
Anonymní
+ Plní svoji funkci Mám problematickou plet a vzdy mi pomohl
A
30. 8. 2020
Anonymní
Skvělý produkt.Mám smíšenou pleť se akné a tohle sérum funguje.Pleť se mi vyčistila a sjednotila.Kladně hodnotím i příjemnou vůni a lehkou konzistenci.Výborně se vstřebává. Vřele doporučuji vyzkoušet i přes vyšší cenu.
v
22. 7. 2020
v.m.
Sérum mám asi 3 týdny a už jsou znát výsledky. Pleť je o poznání čistější a póry menší. Jsem velice spokojená.

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty