Sérum pro dokonale čisté póry PURIFYING 30 ml

Sérum pro dokonale čisté póry redukuje výskyt rozšířených pórů v důsledku nadměrné produkce kožního mazu i nečistot v pórech, a odumřelé kožní buňky. Pleť bude jemnější, čistší, jasnější a sjednocená. Sérum pleť zmatňuje a hydratuje.

Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
  • Obsahuje:  51 + 3 hyalu complex ™, bakuchiol ACN, exfoliační kyselina mléčná,
    glykolová a salicylová, maz absorbující látky, celkem 69 aktivních látek
  • Neobsahuje parabeny a oleje
  • Výsledky: redukce nedokonalostí pleti, hladší pleť
Skladem zítra 15.7. u vás
818 Kč725 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 039
Linie:Purifying


Výhody


Popis zboží
Sérum pro dokonale čisté póry z linie Purifying docílí redukce viditelnosti i těch nejkomplikovanějších nedokonalosti a pleť zmatní a hydratuje. Intenzivní účinky snižují výskyt rozšířených pórů v důsledku nadměrné produkce kožního mazu i nečistot v pórech, a odumřelé kožní buňky. Díky mikro-exfoliačnímu účinku z pleti postupně mizí malé skvrny a jiné nedokonalosti. Pleť bude jemnější, čistší, jasnější a sjednocená. Doporučujeme pro léčbu nedokonalostí pleti v mladém i starším věku. Sérum Purifying neobsahuje parabeny a oleje. 

Obsahuje:
  • 51 + 3 hyalu complex ™: multi-aktivní biorevitalizační účinky
  • bakuchiol ACN: optimalizuje tvorbu mazu, zpomaluje mikrobiální růst, zklidňuje pokožku
  • exfoliační kyselina mléčná, glykolová a salicylová (exfoliační a anti-bakteriální účinky)
  • maz absorbující látky: okamžité zlepšení pleti a díky dlouhodobému matujícímu účinku je pleť připravena pro nanesení make-upu
  • celkem 69 aktivních látek

Linie Purifying ošetřuje pleť mastnou a aknózní a redukuje její nedokonalosti (lesklá T-zóna, rozšířené póry, nečistoty, černé tečky a pupínky, nejednotná struktura apod.), které se nevyskytují jen u mladistvých, ale díky stresu, hormonálním změnám, znečištění ovzduší, dietám a jiným, také u zralých žen. Ošetření obsahují formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM a bakuchiol ACN komplex z laboratoří RVB SKINLAB. Buněčná bio-revitalizace normalizuje produkci mazu, póry, černé tečky a jiné nedokonalosti dělá méně viditelné, vyhlazuje jizvičky po akné, pleť je bez vad a hladká.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

5
z 1 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi
A
13. 9. 2019
Anonymní
+ Jediný produkt, který skutečně funguje.Vyzkoušela jsem všechno možné, ale tento doporučuji. Výsledky viditelné téměř okamžitě

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty