Krém pro normalizaci mazu SPF15 PURIFYING 40 ml

Krém pro normalizaci mazu SPF15 PURIFYING 40 ml
Svěží a nemastný gelový krém, který má výrazný stahující a čistící účinek. Bojuje s nedokonalostmi smíšené a zanesené pleti: lesk, černé tečky, nesjednocená pleť. Díky krému Purifying je kůže lepší, póry se stávají méně viditelné a produkce mazu je optimalizována. Pravidelným používáním může snížit zarudnutí často spojené s nečistou pletí.
 • Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, bakuchiol ACN, probiotický lactobacillus, 
  kyselina salicylová, exfoliační kyselina mléčná, glykolová, probiotika, 
  aminokyseliny na bázi síry (methionin a cystein), 
  UVA a UVB filtr, celkem 72 aktivních látek
 • Ideální jako denní péče pro mladou pleť s akné
 • Neobsahuje parabeny a oleje
 • Výsledky: hydratuje a okamžitě zmatňuje
Skladem 24.9. u vás
818 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 040
Linie:PurifyingPopis zboží
Krém pro normalizaci mazu SPF15 z linie Purifying optimalizuje tvorbu kožního mazu a bojuje s typickými nedokonalostmi smíšené a zanesené pleti: lesk, černé tečky, nesjednocená pleť. Tento krém je také ideální jako denní hydratační a ochranná péče pro mladou pleť se sklonem ke tvorbě akné. Pokožka je hydratovaná a okamžitě se stává matnou. Den po dni je textura kůže lepší, póry se stávají méně viditelné a produkce mazu je optimalizována. Pravidelným používáním se může snížit zarudnutí často spojené s nečistou pletí. Krém SPF 15 PURIFYING neobsahuje parabeny a oleje. 

Obsahuje:
 • 51 + 3 hyalu complex ™: multi-aktivní biorevitalizační účinky
 • bakuchiol ACN: optimalizuje tvorbu mazu, zpomaluje mikrobiální růst, zklidňuje pokožku
 • probiotický lactobacillus: obnovuje rovnováhu pleti a posiluje zdravou kožní bakteriální flóru, posiluje imunitní systém pokožky, který je schopen obrany proti nežádoucím bakteriím a jiným vnějším vlivům
 • kyselina salicylová: exfoliační a antibakteriální působení
 • exfoliační kyselina mléčná, glykolová a salicylová (exfoliační a anti-bakteriální účinky)
 • probiotika (přírodní fruktany a oligosacharidy získané ze sladu a ovoce): vyživují a chrání prospěšné mikroorganismy, přítomné v ekoflóře pokožky
 • aminokyseliny na bázi síry (methionin a cystein): čistící účinky a vyrovnávání tvorby mazu
 • UVA a UVB filtr: kompletní ochrana proti předčasnému stárnutí pleti vlivem slunečního záření a hyperkeratózou (zesílení struktury kůže v důsledku přítomnosti černých teček, našedlá a bledá pleť)
 • celkem 72 aktivních látek

Linie Purifying ošetřuje pleť mastnou a aknózní a redukuje její nedokonalosti (lesklá T-zóna, rozšířené póry, nečistoty, černé tečky a pupínky, nejednotná struktura apod.), které se nevyskytují jen u mladistvých, ale díky stresu, hormonálním změnám, znečištění ovzduší, dietám a jiným, také u zralých žen. Ošetření obsahují formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM a bakuchiol ACN komplex z laboratoří RVB SKINLAB. Buněčná bio-revitalizace normalizuje produkci mazu, póry, černé tečky a jiné nedokonalosti dělá méně viditelné, vyhlazuje jizvičky po akné, pleť je bez vad a hladká.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty