Detoxikační čisticí pěna CLEANSING 125 ml

Detoxikační čisticí pěna CLEANSING 125 ml
Měkká pěna CLEANSING s jedinečnou formulí založenou na kombinaci účinných látek a vitaminu C, která nechá pleť volně dýchat.  Odstraňuje nečistoty, zbytky make-upu a přebytečný maz. Navozuje skvělý pocit pohodlí a svěžesti. Každý den se vmasíruje do obličeje směrem od brady k čelu a důkladně se opláchne.
  • Pleť je po vyčištění jasná a zářivá
  • Vhodná pro zašedlou, smíšenou a mastnou pleť
  • Fyziologické pH
  • Baleno v praktické lahvičce s pumpičkou
  • Aktivní látky jsou: vitamin C a cell detoxium
    a 51 + 3 HYALU COMPLEX TM
Skladem pozítří 19.7. u vás
785 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 066
Linie: CleansingPopis zboží
Čisticí pěna z linie Cleansing přináší pleti detoxikaci a vitalitu. Díky formuli z aktivních látek a vitaminu C jemně, ale hloubkově čistí pleť, odstraňuje zbytky make-upu a přebytečný maz. Navozuje skvělý pocit pohodlí a svěžesti.
Zejména z pleti vyhání toxiny, které jsou hlavním nepřítelem pokožky, protože pronikají hluboko do jejich buněk a brání tak zdravému fungování pleti. 

Hloubkové čistící řada Cleansing zvyšuje buněčnou vitalitu díky jedinečné aktivní látce CELL DETOXIUM z laboratoří RVB SKINLAB, která podporuje detoxikaci a buněčnou výměnu. Pro čistou a vyváženou pleť připravenou k regeneraci a bio-revitalizaci. Tato čisticí linie se hodí pro všechny typy pleti, pomůže hlavně zašedlé, mastné a smíšené pokožce.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

0
z 0 hodnocení
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty