24-hodin aktivní krém MOISTURISING 50 ml

24-hodin aktivní krém MOISTURISING 50 ml
Jemný a lehký krém účinně bojuje proti dehydrataci a známkám stárnutí pleti. Zlepšuje buněčnou komunikaci a aktivuje hydrageny, které produkují část hydrolipidové vrstvy, pomáhá ukotvit epidermální buňky a obnovit produkci aquaporinu.
  • Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, máslo Cupuacu, hydra-gen komplex, hydra-flux (aquaporin-3), vitamíny a antioxidant, celkem 67 aktivních látek
  • Pro normální a suchou pleť
  • Používá se ráno a večer
  • Hydratuje, osvěžuje a vyživuje pokožku
Vyberte si z naší doporučené nabídkyTrvale vyprodáno
1 476 Kč
Kód: DDP 021
Linie: MoisturisingPopis zboží
24-hodin aktivní krém z linie Moisturising je ideální pro typy pleti, které potřebují hydrataci a výživu. Krém je bohatý na hydrogen komplex, který zlepšuje buněčnou komunikaci a podporuje aktivaci hydratačních genů. Ty produkují části hydrolipidické vrstvy, ukotvení epidermálních buněk a podporují produkci aquaporinu. Jeden produkt obohacený o 67 aktivních látek plně hydratuje, osvěží a vyživí pokožku. Používá se ráno a večer. 

Obsahuje:
  • 51 + 3 hyalu complex ™: multi-aktivní biorevitalizační účinky
  • hydra-gen komplex: aktivuje hydratační geny a posiluje bariérovou funkci pokožky
  • hydra-flux (aquaporin-3): reguluje distribuci vody na buněčné úrovni pro aktivní a hlubokou hydrataci
  • máslo Cupuacu: zklidňující hydratační účinek
  • vitamíny a antioxidant: široké spektrum ochrany před předčasným stárnutím pokožky, silnější ochrana proti vnějším vlivům
  • celkem 67 aktivních látek

Linie Moisturising je geniálním řešením pro ochranu zásob vody v pleti. Díky buněčné bio-revitalizaci a reaktivaci hydra-genů osvěžuje a obnovuje zdraví dehydratované a suché pleti. Formule 51 + 3 HYALU COMPLEX TM obsahuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy, které působí proti ztrátě vody z pleti a poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům. Hydra-gen komplex byl vyvinut  pro zlepšení buněčné komunikace a aktivaci hydra-genů, které jsou zodpovědné za produkci části hydrolipidového filmu. Pomáhá ukotvit epidermální buňky pro ochranu bariéry pleti. Oba komplexy byly vyvinuty v laboratořích RVB SKINLAB.
O značce diego dalla palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika diego dalla palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky diego dalla palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky diego dalla palma


Zobrazit všechny produkty