24hodinový krém pro dokonalou pleť PERFECTION 50ml

TOP produkt
24hodinový krém pro dokonalou pleť PERFECTION 50ml
Jemný krém pro zralou pleť, která si zaslouží luxusní péči. Díky inovativnímu složení má okamžitý retušovací efekt, takže ihned skryje nedokonalosti, vyplní vrásky a drobné linky a pleť vypne a vyhladí. Krém, které se nanáší ráno a večer, působí nejen na povrchu, ale i do hloubky. 
  • Obsahuje: 51 + 3 HYALU KOMPLEX TM, LPA PERFECTION KOMPLEX, rostlinný skvalen 
  • Nanáší se ráno a večer na vyčištěnou tvář
  • Bojuje proti známkám stárnutí, fotoageingu, volným radikálům
  • Může se kombinovat s běžným krémem
Skladem zítra 22.8. u vás
1 696 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 065
Linie: PerfectionPopis zboží
Jemný a smyslný 24-hodinový krém pro dokonalou pleť z linie Perfection pro okamžitý efekt retuše díky novým silikonovým derivátům, které zakrývají nedokonalosti a vyrovnávají pleť hned v několika sekundách. Účinek není pouze na povrchu pleti, ale působí do hloubky. LPA PERFECTION a 51 + 3 HYALU KOMPLEX TM vyplňují vrásky a drobné linky. Pleť je okamžitě hladší, odpočinutá a vrásky jsou jemnější. Výsledkem je sjednocená a jemná pleť. 

Obsahuje:
  • 51 + 3 HYALU KOMPLEX TM
  • LPA PERFECTION KOMPLEX
  • Rostlinný skvalen 
Použití: Ráno a večer naneste na vyčištěnou tvář podél horizontálních linií obličeje a vertikálních linií krku a brady. Používejte samostatně anebo v kombinaci s běžným krémem. Můžete ho klidně používat během celého roku. 

Linie Perfetcion je určena pro velmi zralou pleť s vráskami, která má speciální potřeby. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti stresu, známkám stárnutí, fotostárnutí. Bojuje proti volným radikálům, což jsou jedna z hlavních příčin stárnutí. Pro svěžest a oživení tváře se ztrátou tonusu charakteristickou barevnými nesrovnalostmi a vráskami.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty