SOS gelová maska MOISTURISING 75 ml

SOS gelová maska MOISTURISING 75 ml
Intenzivní hydratační a regenerační maska pro mimořádně dehydratovanou pleť. SOS gelová maska chrání pokožku před podrážděním a napínáním a zároveň redukuje její zarudnutí.
 • Obsahuje: 51 + 3 hyalu complex ™, trehalóza, hydra-gen komplex, hydra-tok (aquaporin-3), panthenol (provitamín B5), fitosqualane, vitamin E, celkem 72 aktivních látek
 • Výsledky: pokožce je navrácena hydratace, rysy obličeje jsou uvolněné
 • Osvěžuje suchou pleť  a obnovuje její hydro-rovnováhu
Momentálně není sklademChci upozornit, až bude zboží naskladněno
1 057 Kč
Kód: DDP 024
Linie: MoisturisingPopis zboží
SOS gelová maska z linie Moisturising je skutečnou oázou pro suchou pleť. I extrémně dehydratovanou pleť zregeneruje, dodá ji hydrataci a ochrání ji před podrážděním a napínáním. Ideálně se maska používá po dlouhém vystavení pleti intenzivním vnějším podmínkám (chlad, slunce, vítr).

Obsahuje:
 • 51 + 3 hyalu complex ™: multi-aktivní biorevitalizační účinky
 • trehalóza: hydratace a ochrana buněk
 • hydra-gen komplex: aktivuje hydratační geny a posiluje bariérovou funkci pokožky
 • hydra-tok (aquaporin-3): reguluje distribuci vody na buněčné úrovni pro aktivní a hlubokou hydrataci
 • panthenol (provitamín B5): hydratace a oživení pleti
 • fitosqualane: vyživuje a změkčuje pokožku
 • vitamin E: ochranná funkce, působí proti volným radikálům
 • celkem 72 aktivních látek

Linie Moisturising je geniálním řešením pro ochranu zásob vody v pleti. Díky buněčné bio-revitalizaci a reaktivaci hydra-genů osvěžuje a obnovuje zdraví dehydratované a suché pleti. Formule 51 + 3 HYALU COMPLEX TM obsahuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy, které působí proti ztrátě vody z pleti a poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům. Hydra-gen komplex byl vyvinut  pro zlepšení buněčné komunikace a aktivaci hydra-genů, které jsou zodpovědné za produkci části hydrolipidového filmu. Pomáhá ukotvit epidermální buňky pro ochranu bariéry pleti. Oba komplexy byly vyvinuty v laboratořích RVB SKINLAB.
O značce diego dalla palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika diego dalla palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky diego dalla palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


další produkty značky diego dalla palma


Zobrazit všechny produkty