Hloubkově čisticí gel PURIFYING 150 ml

Hloubkově čisticí gel PURIFYING 150 ml
Gel účinně a jemně čisti mastnou, lesklou pleť se sklonem k tvorbě akné. Odstraňuje přebytečný maz, nečistoty, stopy make-upu a čistí póry. Navozuje příjemně svěží pocit, pleť může volně dýchat. Jeho ACN čistící komplex působí vůči mikrobiální proliferaci a zabraňuje vzniku černých teček a skvrn.
  • Obsahuje: buněčný detoxikant, kyselina salicylová, aminokyseliny na
    bázi síry (methionin a cystein), celkem 20 aktivních látek
  • Používá se ráno a večer na vlhký obličej
  • Neobsahuje mýdlo, alkohol ani parabeny
Skladem 23.4. u vás
519 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 038
Linie: PurifyingPopis zboží
Hloubkově čisticí gel SPF15 z linie Purifying obsahuje speciální formule pro efektivní a šetrné čištění mastné a lesklé pleti se sklonem k akné. Eliminuje nadbytečný maz, nečistoty, zbytky make-upu a řeší nečisté póry. Pleť je po ošetření svěží a volně dýchá. ACN čisticí komplex zabraňuje množení bakterií  a působí preventivně proti černým tečkám a pupínkům. Hloubkově čisticí gel neobsahuje mýdla, alkohol a parabeny. 

Používá se ráno a večer - aplikujte na vlhký obličej, jemně promasírujte a důkladně opláchněte. Vyhněte se přímému kontaktu s očima, v případě zasažení hned vypláchněte studenou vodou.

Obsahuje:
  • buněčný detoxikant: působí jako buněčná detoxikace a tím zabezpečuje lepší funkci buněk
  • kyselina salicylová: exfoliační a antibakteriální účinky
  • aminokyseliny na bázi síry (methionin a cystein): čistící účinky a vyrovnávání tvorby mazu
  • celkem 20 aktivních látek
Linie Purifying ošetřuje pleť mastnou a aknózní a redukuje její nedokonalosti (lesklá T-zóna, rozšířené póry, nečistoty, černé tečky a pupínky, nejednotná struktura apod.), které se nevyskytují jen u mladistvých, ale díky stresu, hormonálním změnám, znečištění ovzduší, dietám a jiným, také u zralých žen. Ošetření obsahují formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM a bakuchiol ACN komplex z laboratoří RVB SKINLAB. Buněčná bio-revitalizace normalizuje produkci mazu, póry, černé tečky a jiné nedokonalosti dělá méně viditelné, vyhlazuje jizvičky po akné, pleť je bez vad a hladká.
O značce diego dalla palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika diego dalla palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky diego dalla palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky diego dalla palma


Zobrazit všechny produkty