Emulze po epilaci iWAX | 200 ml

Speciální emulze, která se doporučuje po epilací perskou pastou iWAX. Tato poepilační emulze obsahuje Aloe Vera, které pokožku zklidňuje a vyživuje.
Zobrazit celý popis zboží

iWAX
  • obsah 200 ml
Skladem 30.9. u vás
265 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: iWAX
Kód: IW 005
Kategorie:Epilace


Výhody


Popis zbožíiWax je inteligentní perská epilační hmota 100% přírodní, která je vyrobená z fíků, datlí a extraktů citrusových plodů na základě starých perských receptů sahajících až do doby největší slávy perské říše. Po epilaci je pokožka díky obsaženým vitaminům, minerálům a antioxidantům hladká a zářící. Je ideální pro každý typ pleti (včetně tmavé, citlivé atd). a chloupků. Přináší výsledky, které vydrží týdny a navíc v průběhu času snižuje opětovný růst chloupků.
Kulička o velikosti vlašského ořechu je dostačující pro epilaci obou spodních končetin. 
Doporučujeme používat  s emulzemi před a po epilaci, které byly vyvinuty tak, aby podpořily účinky perské epilační hmoty.
O značce iWAX

Inteligentní perská epilace iWax – inteligentní epilační hmota je 100% přírodní a je vyrobená z fíků a datlí na základě starých perských receptů, sahajících až do doby největší slávy perské říše. Směs čistě přírodních přísad jejichž hlavní součástí jsou fíky, datle a extrakty citrusových olejů.

Zobrazit všechny produkty značky iWAX


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty