Liftingový zpevňující krém 200 ml

Liftingový zpevňující krém  200 ml
Zpevňující krém, který si poradí povadlou kůží, řeší neoblíbené povislé vnitřní paže, hodí se na masáže boků, břicha i poprsí. Obsahuje liftingové látky, které pokožku zpevňují a zanechá na pokožce uktra jemný efekt. 
  • pro boj proti povadlé kůži
  • vhodný v období váhových výkyvů
  • pro jemnou a pevnější pokožku
  • aplikujte ráno / večer
Momentálně není sklademChci upozornit, až bude zboží naskladněno
1 516 Kč
Kód: DDP B012
Linie: BodyPopis zboží
FIRMING Liftingový zpevňující krém - 200 ml tuba

AKCE: zahaluje tělo do jemného filmu s liftingovými látkami a efektem ultra jemné pokožky. Pomáhá znovu vykreslit kontury a zpevňuje pokožku. Obohacen o komplex NoStria, je tedy vhodný v boji proti povadlé kůži nebo v období váhových výkyvů

AKTIVNÍ LÁTKY: HD BODYFITTM, NoStria

POUŽITÍ: aplikujte ráno a/nebo večer, pomocí lehké masáže vmasírujte do celého těla, především boky, břicho, poprsí a vnitřní stranu paží

VÝSLEDEK: jemná a pevnější pokožka

Nová unikátní tělová řada Body bojuje s nahromaděným tukem a tolik nechtěnou pomerančovou kůží. Dostane tělo do harmonie a navrátí mu křivky. Účinkuje na základě komunikace mezi buňkami a působením přímo v jednotlivých typech tkání. Díky aktivní látce poslední generace HD BODYFIT (spojení glykanu a glaucinu) redukuje množství adipocytů, redukuje objem tukových buněk, především lipidy v adipocytech, bojuje proti zadržování vody, zlepšuje lymfu, redukuje pomerančovou kůži a zpevňuje tkáně. 

Dalšími aktivními látkami jsou Hexapeptid-39, Slim Designer komplex, In-Tense komplex a Vitamin E. Výsledkem je správný tonus pokožky a dobře tvarované tělo.
O značce diego dalla palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika diego dalla palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky diego dalla palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky diego dalla palma


Zobrazit všechny produkty