4-fázový body program: 4 x 75ml

Akce
-29%sleva
4-fázový body program: 4 x 75ml
Balení čtyř tub krému, z nichž každá působí jiným způsobem, dohromady ale tento program dokonale remodeluje siluetu těla, odvodňuje a poradí si i s hromaděním tuku, celulitidou a povadáním pokožky. 
  • aplikute ráno / večer
  • aktivní látky: HD BODYFITTM, kofein, escin, Hexapeptide-39, Slim Designer komples, In-Tense komplex
  • působí ve fázích: 1-drenáž, 2-proti celulitidě, 3-redukce, 4-zpevnění
  • balení 4 x 75 ml tuba
Skladem pozítří 18.6. u vás
2 899 Kč2 046 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP B015
Linie: BodyPopis zboží
4 FÁZOVÝ BODY PROGRAM: Remodelace s extra silným účinkem - 4 x 75 ml tuba

AKCE: extra silné ošetření se 4 doplňujícími se formulemi, které dokonale bojují proti problémům spojeným se zadržováním vody, celulitidou, hromaděním tuku a povadáním pokožky. Kit obsahuje 4 tuby a každá působí v jedné fázi: 1-drenáž, 2-proti celulitidě, 3-redukce, 4-zpevnění

VÝSLEDEK: remodelovaná silueta těla

AKTIVNÍ LÁTKY: HD BODYFITTM, kofein, escin, Hexapeptide-39, Slim Designer komples, In-Tense komplex

POUŽITÍ: aplikujte přiměřené množství produktu ráno a/nebo večer. Vmasírujte krouživými pohyby směrem od kotníků do horní části těla. Ošetření opakujte alespoň dvakrát ročně.
  • 1. týden – drenážní fáze – drenážní krém (aplikace pouze večer)
  • 2. týden – fáze proti celulitidě – krém proti celulitidě (aplikace pouze večer)
  • 3. týden – redukční fáze – redukční krém (aplikace pouze ráno)
  • 4. týden – zpevňující fáze – zpevňující krém (aplikace pouze ráno)
Nová unikátní tělová řada Body bojuje s nahromaděným tukem a tolik nechtěnou pomerančovou kůží. Dostane tělo do harmonie a navrátí mu křivky. Účinkuje na základě komunikace mezi buňkami a působením přímo v jednotlivých typech tkání. Díky aktivní látce poslední generace HD BODYFIT (spojení glykanu a glaucinu) redukuje množství adipocytů, redukuje objem tukových buněk, především lipidy v adipocytech, bojuje proti zadržování vody, zlepšuje lymfu, redukuje pomerančovou kůži a zpevňuje tkáně. 
 
Dalšími aktivními látkami jsou Hexapeptid-39, Slim Designer komplex, In-Tense komplex a Vitamin E. Výsledkem je správný tonus pokožky a dobře tvarované tělo.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty