Ochranný krém SPF 30 tvář/tělo 50 ml

Akce
-24%sleva
Ochranný krém SPF 30 tvář/tělo 50 ml
Krém s ochrannou hodnotou SPF 30, které zamezí pronikání slunečnímu záření na tělo i obličej. Založeno na nejmodernějších výzkumech UVB-UVA-IR ochrany.
  • napomáhá ke zjemnění vrásek, hydratuje a dodává pružnost
  • brání poškození kolagenových vláken, elastinu a buněčné DNA
Skladem pozítří 23.10. u vás
1 197 Kč916 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 082Popis zboží
Ochranný krém SPF 30 na tvář i tělo č. 82 - tuba 150 ml.

Pokročilá UVB-UVA-IR ochrana a inovativní sluneční ochrana zajišťuje komplexní ochranu před slunečními paprsky a brání poškození kolagenových vláken, elastinu a buněčné DNA. Napomáhá ke zjemnění vrásek, hydratuje a dodává pružnost. Vhodný pro citlivou a reaktivní pleť. Neolejová textura, která se dobře roztírá a nezanechává bílé stopy.

Kompletní opalovací linie Sun - řešení vytvořené podle nejnovějších objevů v oblasti foto-ochrany. Chrání nejen před sluncem, ale zároveň chrání i zdraví a mládí pleti. Hodí se úplně pro každého: pro citlivou, zralou i dětskou pleť, pro praktické konzervativní klienty, ale i pro ty, co mají rádi pečlivost a inovace. Díky foto-dynamickému účinku Sun působí hned na 3 ochranných úrovních - chární před IR zářením, obsahují novou generaci filtrů pro vyváženou UVA-UVB ochranu.
O značce diego dalla palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika diego dalla palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky diego dalla palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


další produkty značky diego dalla palma


Zobrazit všechny produkty