Reaktivační drenážní krém 200 ml

Akce
-29%sleva
Reaktivační drenážní krém  200 ml
Masážní krém, který podporuje mikrocirkulaci a odvádí z pokožky toxiny a odpadní látky. Při masáži se nejvíce zaměřte na místa postižená celulitidou. Po použití si důkladně umyjte ruce a vyhněte se kontaktu s očima.
  • 200 ml tuba
  • aktivní látky: HD BODYFITTM, Hexapeptid-39
  • aplikujte ráno a večer na partie nejvíce postižené pomerančovou kůží
  • pro ještě lepší účinek zkombinujte s ampulemi na kritické oblasti
  • může způsobit krátkodobé zarudnutí pokožky z důvodu reaktivace mikrocirkulace na povrchu pokožky
Skladem pozítří 19.7. u vás
1 609 Kč1 136 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP B011
Linie: BodyPopis zboží
ANTICELLULITE Reaktivační drenážní krém - 200 ml tuba

AKCE: reaktivuje mikrocirkulaci a zjednodušuje odstranění toxinů a dalších odpadních látek. Efektivně bojuje s celulitidou.

AKTIVNÍ LÁTKY: HD BODYFITTM, Hexapeptid-39

POUŽITÍ: aplikujte ráno a večer a jemně vmasírujte směrem od kotníků až k pasu. Zaměřte se hlavně na partie nejvíce postižené pomerančovou kůží. Pro ještě lepší účinek zkombinujte s ampulemi na kritické oblasti. Po použití si důkladně umyjte ruce a vyhněte se kontaktu s očima. Produkt může způsobit krátkodobé zarudnutí pokožky z důvodu reaktivace mikrocirkulace na povrchu pokožky. Zarudnutí postupně do hodiny vymizí.

VÝSLEDEK: jemnější pokožka a štíhlejší silueta.
 
Nová unikátní tělová řada Body bojuje s nahromaděným tukem a tolik nechtěnou pomerančovou kůží. Dostane tělo do harmonie a navrátí mu křivky. Účinkuje na základě komunikace mezi buňkami a působením přímo v jednotlivých typech tkání. Díky aktivní látce poslední generace HD BODYFIT (spojení glykanu a glaucinu) redukuje množství adipocytů, redukuje objem tukových buněk, především lipidy v adipocytech, bojuje proti zadržování vody, zlepšuje lymfu, redukuje pomerančovou kůži a zpevňuje tkáně. 
 
Dalšími aktivními látkami jsou Hexapeptid-39, Slim Designer komplex, In-Tense komplex a Vitamin E. Výsledkem je správný tonus pokožky a dobře tvarované tělo.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

0
z 0 hodnocení
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty