Pěna na edematózní celulitidu 1.st. 125 ml

Akce
-29%sleva
Pěna na edematózní celulitidu 1.st. 125 ml
Přípravek pěnové konzistence pro lehounkou celulitidu, která se zatím objevuje jen na určitých partiích těla. Pěna na edematózní celulitidu aktivuje mikrocirkulaci a díky svému složení z těla odstraňuje přebytečnou vodu a toxiny. 
  • Balení 125 ml lahev s pumpičkou
  • Na edematózní celulitidu (1. stupeň)
  • Odstraňuje toxiny a tekutiny
  • Obsahuje: CELLU-trap, escin, glycans
Skladem pozítří 18.6. u vás
1 170 Kč826 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP B016
Linie: BodyPopis zboží
ANTICELLULITE Pěna na edematózní celulitidu 1. stupně - 125 ml láhev s pumpičkou

1. stupeň- Edematózní - Adipocity jsou zdravé, voda se zadržuje jen v určitých částch, spíše u mladých lidí
2. stupeň - Adipózní - Tuková buňka je velká a viditelná okem, při stlačení je to bolestivé a nejvíce se vyskytuje se u lidi s nadváhou
3. stupeň - Fibrosklerotická - Je bolestivá a nejsilnější, viditelná okem, nezáleží na tom, zda je žena štíhlá nebo silnější

AKCE: aktivuje mikrocirkulaci a napomáhá k odstranění tekutiny a toxinů. Tělo je odvodněné a lehké

AKTIVNÍ LÁTKY: CELLU-trap, escin, glycans.

Nová unikátní tělová řada Body bojuje s nahromaděným tukem a tolik nechtěnou pomerančovou kůží. Dostane tělo do harmonie a navrátí mu křivky. Účinkuje na základě komunikace mezi buňkami a působením přímo v jednotlivých typech tkání. Díky aktivní látce poslední generace HD BODYFIT (spojení glykanu a glaucinu) redukuje množství adipocytů, redukuje objem tukových buněk, především lipidy v adipocytech, bojuje proti zadržování vody, zlepšuje lymfu, redukuje pomerančovou kůži a zpevňuje tkáně. 

Dalšími aktivními látkami jsou Hexapeptid-39, Slim Designer komplex, In-Tense komplex a Vitamin E. Výsledkem je správný tonus pokožky a dobře tvarované tělo.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty