Pěna na adipózní celulitidu 2.st. 125 ml

Pěna na adipózní celulitidu 2.st. 125 ml
Přípravek pěnové konzistence pro druhý stupeň celulitidy, která už opravdu nejde přehlédnout. Díky používání pěny se ale odstraňují toxiny a nahromaděné tukové buňky a snižuje tím efekt pomerančové kůže.
  • Balení 125 ml lahev s pumpičkou
  • Pěna na adipózní celulitidu (2. stupeň)
  • Obsahuje: CELLU-trap, kofein, ACTIGYM TM
Momentálně není sklademChci upozornit, až bude zboží naskladněno
1 177 Kč
Kód: DDP B017
Linie: BodyPopis zboží
ANTICELLULITE Pěna na adipózní celulitidu 2. stupně - 125 ml láhev s pumpičkou

1. stupeň- Edematózní - Adipocity jsou zdravé, voda se zadržuje jen v určitých částch, spíše u mladých lidí
2. stupeň - Adipózní - Tuková buňka je velká a viditelná okem, při stlačení je to bolestivé a nejvíce se vyskytuje se u lidi s nadváhou
3. stupeň - Fibrosklerotická - Je bolestivá a nejsilnější, viditelná okem, nezáleží na tom, zda je žena štíhlá nebo silnější

AKCE: odstraňuje nahromadění tukových buněk, eliminuje toxiny a snižuje efekt pomerančové kůže

AKTIVNÍ LÁTKY:  CELLU-trap, kofein, ACTIGYM TM

Nová unikátní tělová řada Body bojuje s nahromaděným tukem a tolik nechtěnou pomerančovou kůží. Dostane tělo do harmonie a navrátí mu křivky. Účinkuje na základě komunikace mezi buňkami a působením přímo v jednotlivých typech tkání. Díky aktivní látce poslední generace HD BODYFIT (spojení glykanu a glaucinu) redukuje množství adipocytů, redukuje objem tukových buněk, především lipidy v adipocytech, bojuje proti zadržování vody, zlepšuje lymfu, redukuje pomerančovou kůži a zpevňuje tkáně. 

Dalšími aktivními látkami jsou Hexapeptid-39, Slim Designer komplex, In-Tense komplex a Vitamin E. Výsledkem je správný tonus pokožky a dobře tvarované tělo.
O značce diego dalla palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika diego dalla palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky diego dalla palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


další produkty značky diego dalla palma


Zobrazit všechny produkty