Pěna na fibrosklerotickou celulitidu 3.st. 125 ml

Pěna na fibrosklerotickou celulitidu 3.st. 125 ml
Přípravek pěnové konzistence pro nejhorší typ celulitidy, která už je bolestivá a způsobuje výrazné skvrny na pokožce. Pěna tyto skvrny eliminuje a kožní tkáň více tónuje. 
Balení 125 ml láhev s pumpičkou
Pěna na fibrosklerotickou celulitidu (3. stupeň)
Aktivn látky: CELLU-trap, fibropeptidy, kyselina glykolová, glykany
Skladem pozítří 20.3. u vás
1 177 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP B018
Linie: BodyPopis zboží
ANTICELLULITE Pěna na fibrosklerotickou celulitidu 3. stupně - 125 ml láhev s pumpičkou

1. stupeň- Edematózní - Adipocity jsou zdravé, voda se zadržuje jen v určitých částch, spíše u mladých lidí
2. stupeň - Adipózní - Tuková buňka je velká a viditelná okem, při stlačení je to bolestivé a nejvíce se vyskytuje se u lidi s nadváhou
3. stupeň - Fibrosklerotická - Je bolestivá a nejsilnější, viditelná okem, nezáleží na tom, zda je žena štíhlá nebo silnější

AKCE: snižuje počet skvrn na těle způsobných celulitidou. Kožní tkáň je více tónovaná.

AKTIVNÍ LÁTKY:   CELLU-trap, fibropeptidy, kyselina glykolová, glykany

Nová unikátní tělová řada Body bojuje s nahromaděným tukem a tolik nechtěnou pomerančovou kůží. Dostane tělo do harmonie a navrátí mu křivky. Účinkuje na základě komunikace mezi buňkami a působením přímo v jednotlivých typech tkání. Díky aktivní látce poslední generace HD BODYFIT (spojení glykanu a glaucinu) redukuje množství adipocytů, redukuje objem tukových buněk, především lipidy v adipocytech, bojuje proti zadržování vody, zlepšuje lymfu, redukuje pomerančovou kůži a zpevňuje tkáně. 

Dalšími aktivními látkami jsou Hexapeptid-39, Slim Designer komplex, In-Tense komplex a Vitamin E. Výsledkem je správný tonus pokožky a dobře tvarované tělo.
O značce diego dalla palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika diego dalla palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky diego dalla palma


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky diego dalla palma


Zobrazit všechny produkty