Hydratační tělové mléko po opalování MOISTURIZING AFTER SUN MILK BODY 250 ml

Hydratační tělové mléko po opalování MOISTURIZING AFTER SUN MILK BODY 250 ml
Hydratační tělové mléko po opálení č. 85 pleť vyživuje a regeneruje. Navíc obsahuje látku Photothan®, která zajistí zesílení a prodloužení efektu opálení.
  • vyživuje
  • hydratuje
  • obsahuje Photothan® zesilující a prodlužující efekt opálení
  • zklidňuje
Skladem zítra 23.9. u vás
1 230 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 090Popis zbožíToto mléko přináší úlevu a hydrataci pokožky po slunění díky obsaženým látkám jako je filtrát z hlemýždího extraktu a vyživujícím organickým olejům (arganový olej, acai a Buriti olej). Dále obsahuju Photothan®, což je látka, která zesiluje a prodlužuje efekt opálení. Pokožka po ošetření si zachovává svěžest a novozuje pocit pohody.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma


Zobrazit všechny produkty