Ecoplex - domácí péče

Ecoplex je druh vlasové kosmetiky, se kterou se nejčastěji můžete setkat v kadeřnických salonech. Je pomocníkem, který je u kadeřníků a kadeřnic velmi oblíbený, protože ruší omezení a limity kadeřnické práce, protože jeho použití, například při barvení či odbarvování, dovoluje hair stylistům vytvářet různorodé barevné efekty, jimiž se barvením nezničí vlasy, protože Ecoplex vyplňuje vlasovou strukturu zevnitř a vlas se tak naopak posílí, vyživí, stane se odolnějším a také na něm barva více drží a je zářivá. Běžne je celá sada produktů Ecoplex dostupná pouze profesionálům do salonů, vy si ale můžete domů zakoupit produkty domácí péče, která má skvělé výsledky nejen jako prodloužení efektu získaného v salonu, ale také sama o sobě.

Zobrazuji  1 - 1 z 1

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová odbornice na vlasy
Silvie je Brand Manager pro značky Framesi a Ecoplex. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Značka

Cena


Speciální akce

Typ produktu - péče o vlasy

Naši zákazníci
NÁM VĚŘÍ
98% Ověřeno zákazníky

"rychlé zaslání
dobré ceny
skvělá komunikace
nízké poštovné
Maximální spokojenost s obchodem - stránky jsou přehledné, ceny také v pořádku, doručení zboží následující pracovní den. Takhle má vypadat fungující spolehlivý e-shop."

nika před 2 dny

"Kvalitní zboží a bezvadná a rychlá komunikace s obchodem. Doporučuji !!!!!!"

Petra před 3 dny
Zobrazit další hodnocení
Produkty ověřené
profesionály