Ecoplex - domácí péče

Ecoplex je druh vlasové kosmetiky, se kterou se nejčastěji můžete setkat v kadeřnických salonech. Je pomocníkem, který je u kadeřníků a kadeřnic velmi oblíbený, protože ruší omezení a limity kadeřnické práce, protože jeho použití, například při barvení či odbarvování, dovoluje hair stylistům vytvářet různorodé barevné efekty, jimiž se barvením nezničí vlasy, protože Ecoplex vyplňuje vlasovou strukturu zevnitř a vlas se tak naopak posílí, vyživí, stane se odolnějším a také na něm barva více drží a je zářivá. Běžne je celá sada produktů Ecoplex dostupná pouze profesionálům do salonů, vy si ale můžete domů zakoupit produkty domácí péče, která má skvělé výsledky nejen jako prodloužení efektu získaného v salonu, ale také sama o sobě.

Zobrazuji  1 - 1 z 1
 • array(1) { ["group"]=> array(1) { [13]=> array(4) { ["group_name"]=> string(13) "Rozšíření" ["group_id"]=> string(2) "13" ["order_num"]=> string(1) "9" ["items"]=> array(1) { [6]=> array(5) { ["attribute_name"]=> string(26) "Poradíme Vám s výběrem" ["content"]=> string(0) "" ["attribute_id"]=> string(1) "6" ["attribute_key"]=> string(18) "poradime-s-vyberem" ["order_num"]=> string(1) "1" } } } } }
  Akce
  -40% sleva

  ECOPLEX 3 - BoostPlex 250 ml

  Ecoplex

  950 Kč
  575 Kč
  Skladem
  pozítří 25.10. u vás

Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová odbornice na vlasy
Silvie je Brand Manager pro značky Framesi a Ecoplex. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Značka

Cena


Speciální akce

Typ produktu - péče o vlasy

Naši zákazníci
NÁM VĚŘÍ
98% Ověřeno zákazníky

"E-schop je přehledný a výrobky dobře popsané
Kvalitní výrobky za dobré ceny
"

Erika před 4 hodinami

"Objednáte a do 48 hodin to máte doma
kvalitní kosmetika
dobře zabaleno, nehrozí poničení produktů
"

před 4 týdny
Zobrazit další hodnocení
Produkty ověřené
profesionály