Velikonoční SET Morphosis Ultimate Care pro domácí péči | šampón + kondicionér

Nová špička v péči o vlasy pro domácí využití. To je set Morphosis Ultimate Care, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Po používání oceníte krásné a hladké vlasy, které se poddají vašemu hřebenu či kartáči. Revitalizační šampón je velmi jemný a šetrný. Revitalizační kondicionér zase zajistí ideální rozčesatelnost a vlasovou oddanost.
Výhody:
  • Set vhodný na všechny typy vlasů
  • krásné hladké a snadno ovladatelné vlasy
  • Zdravé, hydratované a vyživené vlasy
Aktivní látky:
  • Total Care Complex
  • šťáva z lotosového květu
  • látka pro zachování intenzity barvy
Neobsahuje:
  • parabeny
  • SLES
  • Sulfáty
Obsah: 250 ml
Vyberte si z naší doporučené nabídkyTrvale vyprodáno
Celková cena s DPH763 Kč
Značka: Framesi
Kód: Est-Ucare2019
Linie: Ultimate CarePopis zbožíSET Morphosis Ultimate Care pro domácí péči

Morphosis Ultimate Care je vhodná na všechny typy vlasů a má za cíl dosáhnout hladkých a snadno ovladatelných, poslušných vlasů. Okamžitý viditelný efekt produktů existuje díky propojení energie přírody a kosmetického výzkumu. Ultimate Care se drží nejvyšších standardů kvality. Obsahuje šťávu z lotosového květu, což je výjimečný komplex regeneračních aktivních látek, které tvoří formuli řady Morphosis Ultimate Care. Znovuobnovuje krásu vlasů, intenzivně a během pár minut. Hydratuje do hloukby, vyplňuje porézní místa vlasového vlákna, uzavíra kutikuly, čímž vyhlazuje povrch vlasu.SET OBSAHUJE: 

1. Šampon Ultimate Care

Je intenzivní revitalizační šampon, který je velmi jemný a šetrný k vlasové pokožce a hydratuje vlasy do hloubky. Obsahuje Total-Care komplex, což je exkluzivní komplex látek vytvořený výzkumnými laboratořemi Framesi, které mají za cíl dodat celkový pocit pohody vlasové pokožce a vlasům. Dále obsahuje šťávu z lotosového květu a látky pro zachování intenzity barvy. 

Použití: Naneste do vlhkých vlasů, promasírujte a vytvořte jemnou pěnu. Pečlivě opláchněte a v případě potřeby opakujte. Pokračujte s kondicionérem Ultimate Care, ale jednou týdně vystřídejte s Ultimate Care Weekly Treatment.2. Revitalizační kondicionér Ultimate Care

Je ideálním pomocníkem pro rozzáření Vašich vlasů, které budou snadno ovladatelné a rozčesatelné. Aktivní látky pronikají dovnitř vlasu a dodávají intenzivní výživu, měkkost a hedvábný povrch. Obsahuje Total Care Complex, šťávu z lotosového květu a látky pro zachování intenzity komsetické barvy.

Použití: Vlasy umyjte šamponem Ultimate Care a vysuště ručníkem. Kondicionér naneste rovnoměrně do vlasů, nechte působit 3 min. a pečlivě opláchněte. Jednou za týden místo kondicionéru použijte Ultimate Care Complex.
O značce Framesi

Italská značka vlasové kosmetiky Framesi poskytuje profesionální výrobky zajišťující vysokou kvalitu péče o vlasy. Framesi nabízí širokou škálu produktů určených pro mytí vlasů, jejich regeneraci a ošetření, ale také styling a barvení. Tato profesionální vlasová kosmetika vychází z mnohaletých zkušeností kadeřnic a kadeřníků a složení svých výrobků zdokonalila natolik, že nabízí pro každého to pravé přímo na míru jeho požadavkům.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi


Video ukázka

PROMO VIDEO NOVÉ LINIE ULTIMATE CARE

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty