Vzorek 15 ml |Regenerační sérum Ultimate Care

Vzorek 15 ml |Regenerační sérum Ultimate Care
Vyzkoušejte vzoreček regeneračního séra Ultimate Care Treatment, které se během chvíle postará o obnovení hydratační hladiny vlasů a vlasy jsou tak zdravé a krásné. Obsahuje aktivní látky a především šťávu z lotosového květu a látky pro zachování intenzity kosmetické barvy. Je vhodné pro všechny typy vlasů.
VZOREČEK SÉRA OBSAHUJE:

- Total-Care complex
- šťávu z lotosového květu
- látky pro zachování intenzity kosmetické barvy
- neobsahuje parabeny, SLES

Obsah: 15 ml
Skladem pozítří 27.5. u vás
20 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Framesi
Kód: FMN A03448Popis zbožíVYZKOUŠEJTE NOVÉ REGENERAČNÍ SÉRUM Z LINIE ULTIMATE CARE

Vzorek séra | 15 ml

Regenerační týdenní sérum Ultimate Care se postará o obnovení přirozené hydratační hladiny a okamžitou obnovu zdraví vlasů. Obsahuje Total-Care Complex, šťávu z lotosového květu a látky pro zachování intenzity kosmetické barvy. Lze to nazvat absolutní vlasovou regenerací.

Použití: Vlasy umyjte šamponem Ultimate Care a vysušte ručníkem. Ošetření naneste rovnoměrně do vlasů. Používejte 1x týdně. Nechte působit 3-5 min a pečlivě opláchněte. Pokud použijete tuto péči, není nutno používat kondicionér.
O značce Framesi

Italská značka vlasové kosmetiky Framesi poskytuje profesionální výrobky zajišťující vysokou kvalitu péče o vlasy. Framesi nabízí širokou škálu produktů určených pro mytí vlasů, jejich regeneraci a ošetření, ale také styling a barvení. Tato profesionální vlasová kosmetika vychází z mnohaletých zkušeností kadeřnic a kadeřníků a složení svých výrobků zdokonalila natolik, že nabízí pro každého to pravé přímo na míru jeho požadavkům.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi


PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty