Letní ochranný šampon Sun Protect | 250 ml

Akce
Novinka
-30%sleva
Letní ochranný šampon Sun Protect | 250 ml
Hydratační šampon poskytne vlasům potřebnou ochranu během léta. Obsahuje bioorganický rostlinný komplex, který chrání před UV paprsky a poškozením horkem a výtažek z růžového grapefruitu. Vlasy vyživuje, hydratuje a šetrně čistí. Okouzlí vás i svou svěží letní vůní. Ideální po koupání nebo pobytu na slunci.
Zobrazit celý popis zboží

Framesi

EFEKT

• zamezení poškození vlasů
  • ochrana před blednutím barvy
  • hydratace a UV ochrana

AKTIVNÍ LÁTKY

• výtažek z růžového grapefruitu
  • bioorganický rostlinný komplex
Skladem (méně než 5 ks) 30.9. u vás
325 Kč228 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Framesi
Kód: FMN A03472
Kategorie:Morphosis Sun

Výhody

Popis zboží

Letní ochranný šampon SUN PROTECT SHAMPOO 250 ml

Hydratační šampon na vlasy během léta. Obsahuje bioorganický rostlinný komplex chránící vlasy před UV paprsky a poškození horkem a výtažek z růžového grapefruitu. Vlasy vyživuje, posiluje a šetrně čistí. Ideální na léto: při koupání nebo pobytu na slunci.

Použití: Naneste do mokrých vlasů a vlasové pokožky, promasírujte. Nechte chvíli působit a pak pečlivě opláchněte.

Morphosis Sun – limitovaná edice

EFEKT

• Zamezení poškození vlasů
  • Ochrana před blednutím barvy
  • Hydratace a UV ochrana

AKTIVNÍ LÁTKY

• Výtažek z růžového grapefruitu – vit. C posiluje vlasy a podporuje mikrocirkulaci
  • Bioorganický rostlinný komplex – ochrana před UV paprsky přirozeným způsobem
O značce Framesi

Italská značka vlasové kosmetiky Framesi poskytuje profesionální výrobky zajišťující vysokou kvalitu péče o vlasy. Framesi nabízí širokou škálu produktů určených pro mytí vlasů, jejich regeneraci a ošetření, ale také styling a barvení. Tato profesionální vlasová kosmetika vychází z mnohaletých zkušeností kadeřnic a kadeřníků a složení svých výrobků zdokonalila natolik, že nabízí pro každého to pravé přímo na míru jeho požadavkům.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi

Hodnocení produktu

5
z 2 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi
K
22. 9. 2020
Klára
Tyto letní limitky od Framesi si nikdy nenechám ujít, používám v letních měsících ať jsem na dovolené v zahraničí nebo se sluním v Česku. Opravdu mám pocit, že jsou mé vlasy chráněny před slunečními paprsky. Tato vůně grepu mi nicméně příliš nesedla a i konzistenčně mi vyhovovaly více předchozí edice. Každopádně svou funkci plní a příští rok si limitku určitě pořídím znovu!
M
18. 7. 2020
Michaela Šachová
Koupila jsem šampon a kondicioner s dárkem termosky. Mohu jenom doporuči. Úžasné, boží. Úžasná kvalita!!!

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY

Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Framesi

Zobrazit všechny produkty