Pánský hřeben se šikmými zuby YS-235| 166 mm - barva camel

Pánský hřeben se šikmými zuby YS-235 je vhodné použít pro práci s krátkými vlasy, práci na obvodu a konečcích vlasů. Také doporučujeme pro střih nůžkami nebo strojkem přes hřeben. Je to vhodný pomocník v Barber shopech.
Zobrazit celý popis zboží

Y.S. Park
VLASTNOSTI:
  • délka 166 mm
  • barva velbloudí srsti
  • šikmo uložené zuby snižují riziko tvorby zubů při výtratu
  • vysoká pružnost
Skladem 26.10. u vás
360 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Y.S. Park
Kód: YS-235/1
Linie:Hřebeny
Kategorie:Pánské hřebeny


Výhody


Popis zbožíPánský hřeben se šikmými zuby je vhodné použít pro práci s krátkými vlasy, práci na obvodu a konečcích vlasů. Také doporučujeme pro střih nůžkami nebo strojkem přes hřeben. Je to vhodný pomocník v Barber shopech. Hřeben má vysokou pružnost díky které dokonale přilne k hlavě. Šikmo uložené zuby snižují riziko tvorby zubů při výtratu a drží vlas více napnutý. Tvar rukojeti umožňuje snadný úchop dlaní a držení konečky prstů.
O značce Y.S. Park

Zručnost a dokonalost japonských výrobců jsou zárukou prvotřídní kvality značky Y.S. PARK. Profesionální kartáče a hřebeny vyrobené v Japonsku mají ergonomické tvary a vzhled promyšlený do posledního detailu. Jejich vysoká životnost, praktičnost a eco-friendly filozofie řadí kartáče a hřebeny mezi kadeřnické pomůcky nejvyšší úrovně po celém světě.

Zobrazit všechny produkty značky Y.S. Park


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Y.S. Park

Zobrazit všechny produkty