Pánský hřeben se šikmými zuby YS-235| 166 mm - barva camel

Pánský hřeben se šikmými zuby YS-235| 166 mm - barva camel
Pánský hřeben se šikmými zuby YS-235 je vhodné použít pro práci s krátkými vlasy, práci na obvodu a konečcích vlasů. Také doporučujeme pro střih nůžkami nebo strojkem přes hřeben. Je to vhodný pomocník v Barber shopech.
VLASTNOSTI:
  • délka 166 mm
  • barva velbloudí srsti
  • šikmo uložené zuby snižují riziko tvorby zubů při výtratu
  • vysoká pružnost
Skladem pozítří 26.6. u vás
360 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Y.S. Park
Kód: YS-235/1
Linie: HřebenyPopis zbožíPánský hřeben se šikmými zuby je vhodné použít pro práci s krátkými vlasy, práci na obvodu a konečcích vlasů. Také doporučujeme pro střih nůžkami nebo strojkem přes hřeben. Je to vhodný pomocník v Barber shopech. Hřeben má vysokou pružnost díky které dokonale přilne k hlavě. Šikmo uložené zuby snižují riziko tvorby zubů při výtratu a drží vlas více napnutý. Tvar rukojeti umožňuje snadný úchop dlaní a držení konečky prstů.
O značce Y.S. Park

Zručnost a dokonalost japonských výrobců jsou zárukou prvotřídní kvality značky Y.S. PARK. Profesionální kartáče a hřebeny vyrobené v Japonsku mají ergonomické tvary a vzhled promyšlený do posledního detailu. Jejich vysoká životnost, praktičnost a eco-friendly filozofie řadí kartáče a hřebeny mezi kadeřnické pomůcky nejvyšší úrovně po celém světě.

Zobrazit všechny produkty značky Y.S. Park


Hodnocení produktu

0
z 0 hodnocení
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Y.S. Park


Zobrazit všechny produkty