Řídký pánský hřeben se šikmými zuby YS-238 | 168 mm - barva camel

Řídký pánský hřeben se šikmými zuby YS-238 je vhodný pro střední a kratší délky vlasů, výtraty. Hřeben má vysokou pružnost díky které dokonale přilne k hlavě. Šikmo uložené zuby snižují riziko tvorby zubů při výtratu a snadno zachytí i kratší vlasy. Ideálním pomocníkem do Barber shopů.
Zobrazit celý popis zboží

Y.S. Park
VLASTNOSTI:

- délka 168 mm
- barva velbloudí srsti
- vysoká pružnost
- snadný úchop dlaní a držení konečky prstů
Skladem zítra 27.10. u vás
390 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Y.S. Park
Kód: YS-238/1
Linie:Hřebeny
Kategorie:Pánské hřebeny


Výhody


Popis zbožíŘídký pánský hřeben se šikmými zuby YS-238 je vhodný pro střední a kratší délky vlasů, výtraty. Hřeben má vysokou pružnost díky které dokonale přilne k hlavě. Šikmo uložené zuby snižují riziko tvorby zubů při výtratu a snadno zachytí i kratší vlasy. Tvar rukojeti umožňuje snadný úchop dlaní a držení konečky prstů. Hřeben Vám neuklouzne z ruky díky protiskluzovým plochám.
O značce Y.S. Park

Zručnost a dokonalost japonských výrobců jsou zárukou prvotřídní kvality značky Y.S. PARK. Profesionální kartáče a hřebeny vyrobené v Japonsku mají ergonomické tvary a vzhled promyšlený do posledního detailu. Jejich vysoká životnost, praktičnost a eco-friendly filozofie řadí kartáče a hřebeny mezi kadeřnické pomůcky nejvyšší úrovně po celém světě.

Zobrazit všechny produkty značky Y.S. Park


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Y.S. Park

Zobrazit všechny produkty