Efekty kosmetických přístrojů


Využití nejnovějších technologií nás provází všemi oblastmi života. Nevyhýbá se ani salonům krásy. Klienti požadují moderní a více účinné metody kosmetologické péče, a především touží po co nejdříve viditelných výsledcích.
 
Na poli profesionální kosmetiky se objevuje široká škála různých technologií, které jsou součástí přístrojů. Za zmínění určitě stojí radiofrekvence, kavitace, diamantová mikrodermabraze a mnoho dalšího.
 
Radiofrekvence je obecně jedna z nejnovějších technologií určených v kosmetologii ke zpevnění pokožky. Bipolární radiofrekvence je řízené proudění elektrického proudu mezi dvěma póly hlavice. Bipolarita zajišťuje jemnou a příjemnou energii. Je výbornou alternativou bez chirurgického zákroku, neboť nemá taková rizika a možné následky a její efekt je dlouhodobý. Nevyžaduje anestezii, nebolí, není nutnost rekonvalescence po ošetření. Efektem po ošetření je redukce vrásek na minimum, remodelace kontru obličeje, eliminace "druhé brady", zmínění váčku a tmavých kruhů pod očima... 
 
Kavitace je bezbolestnou náhradou operační liposukce. Díky nízkofrekvenčnímu ultrazvuku dochází v tukových buňkách k tvorbě bublinek – kavit. Ty díky změnám tlaku způsobí „prasknutí“ tukové buňky, která je tím zničena a nemůže se již více plnit tukem. Tuk se ve formě triglyceridů vyleje z buněk do mezibuněčného prostoru, odkud jej tělo metabolizuje ven lymfatickými cestami přes močové cesty a játry. Kavitace je bezbolestná, rychlá a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Kavitace se využívá k redukci celulitidy a odstranění tukových polštářů. Je bezbolestná a bez nutnosti rekonvalescence, rychlá, efektivní a elegantní. 
 
Diamantová mikrodermabraze působí na odstranění odumřelých buněk z povrchu pleti, navrácení buněčné obnovy zpět na optimální úroveň, odstranění nedokonalostí pleti včetně komedonů (ucpaných pórů), zesvětlení pigmentových skvrn, eliminace jizev, strií, zmírnění hloubky vrásek a dalších.
 
Všechny výše popsané technologie jsou velmi příjemné při ošetření a hlavně s okamžitým efektem.


Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Prožili jste krásné léto, užili dovolenou.. Načerpali energii a teď hurá zpět do plného pracovního nasazení a kolotoče děti-práce. Zatímco koncem prázdnin...
Nová linie Gestil Care a zkušenost jedné naší kolegyně, která popsala svou zkušenost s touto linii. Své vlasy popsala jako dlouhé, mastné...
Oči jsou místem, kam se lidé, kteří s Vámi komunikují, soustředí nejvíce. Kůže je v okolí očí navíc tenčí než v ostatních oblastech obličeje. Přečtěte si pár rad jak o ni pečovat.