Efekty kosmetických přístrojů


Využití nejnovějších technologií nás provází všemi oblastmi života. Nevyhýbá se ani salonům krásy. Klienti požadují moderní a více účinné metody kosmetologické péče, a především touží po co nejdříve viditelných výsledcích.
 
Na poli profesionální kosmetiky se objevuje široká škála různých technologií, které jsou součástí přístrojů. Za zmínění určitě stojí radiofrekvence, kavitace, diamantová mikrodermabraze a mnoho dalšího.
 
Radiofrekvence je obecně jedna z nejnovějších technologií určených v kosmetologii ke zpevnění pokožky. Bipolární radiofrekvence je řízené proudění elektrického proudu mezi dvěma póly hlavice. Bipolarita zajišťuje jemnou a příjemnou energii. Je výbornou alternativou bez chirurgického zákroku, neboť nemá taková rizika a možné následky a její efekt je dlouhodobý. Nevyžaduje anestezii, nebolí, není nutnost rekonvalescence po ošetření. Efektem po ošetření je redukce vrásek na minimum, remodelace kontru obličeje, eliminace "druhé brady", zmínění váčku a tmavých kruhů pod očima... 
 
Kavitace je bezbolestnou náhradou operační liposukce. Díky nízkofrekvenčnímu ultrazvuku dochází v tukových buňkách k tvorbě bublinek – kavit. Ty díky změnám tlaku způsobí „prasknutí“ tukové buňky, která je tím zničena a nemůže se již více plnit tukem. Tuk se ve formě triglyceridů vyleje z buněk do mezibuněčného prostoru, odkud jej tělo metabolizuje ven lymfatickými cestami přes močové cesty a játry. Kavitace je bezbolestná, rychlá a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Kavitace se využívá k redukci celulitidy a odstranění tukových polštářů. Je bezbolestná a bez nutnosti rekonvalescence, rychlá, efektivní a elegantní. 
 
Diamantová mikrodermabraze působí na odstranění odumřelých buněk z povrchu pleti, navrácení buněčné obnovy zpět na optimální úroveň, odstranění nedokonalostí pleti včetně komedonů (ucpaných pórů), zesvětlení pigmentových skvrn, eliminace jizev, strií, zmírnění hloubky vrásek a dalších.
 
Všechny výše popsané technologie jsou velmi příjemné při ošetření a hlavně s okamžitým efektem.


Napište našemu specialistovi

Silvie Lančová
odbornice na vlasy
Silvie je Brand Managerkou značky Framesi pro Čechy a Slovensko. Můžete si tak být jisti, že vlasům a vlasové kosmetice opravdu rozumí a vždy vám správně poradí a odpoví na každý dotaz, který vás bude zajímat.

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

V článku se dozvíte na co se nejvíce ptají klientky své kosmetičky...
Trápí Vás citlivá pleť, zarudnutí, kuperóza? Pak vyzkoušejte novou řadu Delicate na zmíněné problémy...
INCI neboli co daný kosmetický přípravek obsahuje a jak se vyznat v ingrediencích na obalech.