Možnosti dopravy

Nemůžete se dočkat, až budete mít své potěšení u sebe? Nebojte se, garantujeme rychlé dodání do 48 hodin.
Doprava zásilek

Využíváme služeb České pošty: balík Do ruky - obdržíte ho z ruky do ruky i v nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po našem odeslání nebo balík Na poštu

Po odeslání objednávky Vám odešle přepravce sms, kde budete mít sledovací odkaz - můžete se pak kdykoliv podívat, kde se vaše radost v balíčku právě nachází.  

Ve vybraných lokalitách lze také využít odpolední doručování do 19 hodin, v Praze do 20 hodin. Nebudete-li v době příjezdu doručovatele doma, zásilka bude uložena na poště, popřípadě můžete na poště požádat o opakované doručení zásilky.

Expediční náklady a poštovné 

  • Nákup nad 2000 Kč  - zdarma

Česká pošta:
  • Nákup do 2000 Kč, platba bezhotovostní - 65 Kč (balík Do ruky) nebo 45 Kč (balík Na poštu)
  • Nákup do 2000 Kč, platba dobírkou - 100 Kč ( balík Do ruky - 65 Kč + 35 Kč dobírka) nebo 80Kč (balík Na poštu - 45 Kč + 35Kč dobírka)

GLS:

  • Nákup do 2000 Kč, platba bezhotovostní - 55 Kč 
  • Nákup do 2000 Kč, platba dobírkou - 55 Kč + 35 Kč 

Osobní odběr

Zdarma v Ústí nad Orlicí, Na ostrově 1165 (budova naproti AUTO KELLY,) vyčkejte prosím na potvrzovací e-mail, že Vaše objednávka je připravena k vyzvednutí.

Při převzetí zásilky hlavně zkontrolujte stav obalu. Pokud obal jeví známky mechanického poškození, zásilku nepřebírejte! Pokud zjistíte, že pod nedoručeným obalem je mechanicky poškozené zboží, neprodleně se obraťte s reklamací na doručující pobočku České pošty (nejdéle do 48 hodin).

 

Produkty ověřené
profesionály