Možnosti dopravy

Nemůžete se dočkat, až budete mít své potěšení u sebe? Nebojte se, garantujeme rychlé dodání do 48 hodin. Zasíláme balíčky také na Slovensko!DOPRAVA ZÁSILEK

Pokud učiníte objednávku ještě do poledne (12:00 hodin) a současně zvolíte platbu Dobírkou nebo On-line platbou, je velká pravděpodobnost, že Vám balíček přijde již následující den.MOŽNOSTI DORUČENÍ

1. Využíváme služeb České pošty: balík Do ruky - obdržíte ho z ruky do ruky i v nejodlehlejších koutech naší země již následující pracovní den po našem odeslání. Další možností je balík Na poštu nebo balík do balíkovny, pro které Česká pošta letos zvýšuje objem svých výdejních míst, takže je v brzké době najdete na každém rohu. 

Po odeslání objednávky Vám odešleme e-mail, kde budete mít také sledovací odkaz - můžete se pak kdykoliv podívat, kde se vaše radost v balíčku právě nachází. 
Informace o vyzvednutí Vám přijdou přímo od dopravce na Vaše telefonní číslo.


Ve vybraných lokalitách lze také využít odpolední doručování do 19 hodin, v Praze do 20 hodin. Nebudete-li v době příjezdu doručovatele doma, zásilka bude uložena na poště, popřípadě můžete na poště požádat o opakované doručeí zásilky.

2. Další variantou je zasílání balíčků službou GLS logistic přímo k rukám adresáta nebo také pro zasílání balíčků na území Slovenské republiky.

3. Velice oblíbenou doručovací službou je také Zásilkovna, která nabízí svým zákazníkům vskutku neomezený výběr výzvedních míst ve všech koutech ČR, a stále raketovým tempem přibývají další.
Stačí si jednoduše zvolit nejbližší Zásilkovnu ve Vašem okolí. Snadno také zjistíte doplňující informace o vybrané Zásilkovně. Jak daleko se nachází od Vás, kdy Zásilkovna zavírá případně jestli není přetížena apod.

4. Osobní vyzvednutí na centrále v Ústí nad Orlicí


Tento způsob je oblíben především pro místní nebo také zákazníky, kteří se pohybují v okolí Ústí nad Orlicí. Rychle objednají a ihned si mohou pro zásilku dojít.
Doporučujeme platit předem na účet případně on-line kartou, ale možností je hradit objednávku také hotově. Výhodou je, že neplatíte žádné poštovné.

Upozornění: možnost vyzvednutí na centrále v Ústí nad Orlicí je dočasně vypnuta z důvodu bezpečnostních opatření.EXPEDIČNÍ NÁKLADY A POŠTOVNÉ

  • Nákup nad 2000 Kč  - zdarma vč. dobírky1. ČESKÁ POŠTA:

  • Nákup do 2000 Kč | platba bezhotovostní = 65 Kč (balík Do ruky) nebo 45 Kč (balík Na poštu) nebo 44 Kč (balík do Balíkovny)
  • Nákup do 2000 Kč + platba dobírkou = celkem 100 Kč ( balík Do ruky - 65 Kč + 35 Kč dobírka) nebo 80 Kč (balík Na poštu - 45 Kč + 35 Kč dobírka) nebo 79 Kč (balík do Balíkovny - 44 Kč + 35 Kč dobírka)2. GLS DO ČESKÉ REPUBLIKY:

  • Nákup do 2000 Kč | platba bezhotovostní = 55 Kč 
  • Nákup do 2000 Kč | platba dobírkou = 55 Kč + 35 Kč 3. GLS NA SLOVENSKO:

  • Nákup do 80 € = 3,50 €
  • Nákup do 80 € + dobírka = 3,50 € + 2 € = 5,50 €
  • Nákup od 80 € = zdarma vč. dobírky 4. OSOBNÍ ODBĚR

Zdarma v Ústí nad Orlicí, Na ostrově 1165 (budova naproti AUTO KELLY,) vyčkejte prosím na potvrzovací e-mail, že Vaše objednávka je připravena k vyzvednutí.
Při převzetí zásilky hlavně zkontrolujte stav obalu. Pokud obal jeví známky mechanického poškození, zásilku nepřebírejte! Pokud zjistíte, že pod nedoručeným obalem je mechanicky poškozené zboží, neprodleně se obraťte s reklamací na doručující pobočku České pošty (nejdéle do 48 hodin).5. ZÁSILKOVNA

  • Vyzvednutí na pobočkách Zásilkovny = 62 Kč
  • Platba dobírkou na pobočkách Zásilkovny = +20 Kč

Poznámka: Doručení balíčku se pozdrží, oproti ostatním doručovacím metodám, mininálně o +24 hod. z důvodu doručení balíčku nejprve na svozové místo Zásilkovny a následném centrálním odeslání ze svozového depa na místo doručení.

Zobrazit celý popis
Produkty ověřené
profesionály