Možnosti platby

Vyberte si způsob platby, který vám vyhovuje – jednoduše v košíku zatrhněte svůj požadavek:1. Chcete platit pohodlně, rychle a bezpečně?
Využíváme bezhotovostní platební systém GP webpay, který umožňuje platby bankovními kartami označenými MasterCard, VISA a Diners Club. Výhodou je urychlení procesu objednání a dodání zboží. Za tuto službu neplatíte žádné speciální poplatky navíc. Platba je zcela bezpečná a splňuje mezinárodní standard 3D Secure. Eshop Beautyonline.cz (tedy my) nemá přístup k číslu vaší karty ani jiným citlivým údajům. Platební systém GP webpay je nejpoužívanější v ČR a pro nás ji zajišťuje Komerční banka. Důležitá poznámka k EET pokladnám:
Od 1.3. 2017 je nutná elektronická evidence tržeb (EET) u on-line plateb. Tedy u plateb prostřednictvím platební karty.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající (eshop BeautyOnline.cz) povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Při uskutečnění platby a následné úhradě platební kartou, vám bude obratem odeslán e-mail s přijetím platby a obsahem tohoto e-mailu bude také odkaz na stažení on-line účtenky včetně FIK kódu a BKP kódu, jenž se generují z EET poklady a podléhají zákonu o elektronické evidenci tržeb.

Úhradou objednávky, dle platných obchodních podmínek, pomocí platební metody "Platba on-line kartou přes GP WEBPAY", tedy vyjadřujete souhlas s odesláním přijaté tržby správci daně.2. Nespěcháte?

Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří tolik nespěchají, můžete zaplatit za zboží předem. Veškeré platební údaje najdete ve svém emailu, prosím pečlivě vyplňte i variabilní symbol. Zboží vám zašleme, jakmile bude platba připsána na náš účet.

Účet naší společnosti: č. 86–128240257 / 0100

S platbou neotálejte, objednané zboží vám blokujeme 5 pracovních dní (od objednání zboží po připsání platby na náš účet). Převod mezi bankami může trvat až 3 dny, takže je ideální platbu uhradit do 2 dnů.3. Raději platíte hotově?

Pak doporučujeme platbu dobírkou. Neholdujete-li internetovému bankovnictví, jednoduše zaplaťte doma či na jiné vámi zadané adrese hotově při převzetí zboží. Za tuto službu uhradíte navíc 35 Kč.4. Objednáváte na Slovensko? Vyberte si buď platbu předem na EU účet nebo dobírku.

Platba předem na účet je vedena na EU účet, takže nebudete platit zbytečné poplatky navíc. Dourečení se uskuteční až po připsání stanové částky na náš účet.

Pokud si zvolíte platbu dobírkou, tak Vám odešleme zboží ihned. Za tuto službu platíte pouze 2 €.

EU účet společnosti: 115-2189280227 / 0100

SWIFT: KOMBCZPPXXX
IBAN: CZ8301000001152189280227
Zobrazit celý popis
Produkty ověřené
profesionály