Jak řešit problémy s vlasy

Naše společnost na českém trhu působí již přes 25 let a tak se nebojíme říci, že nabízíme špičkový servis. Zaměřujeme se nejen na barvení a střih vlasů, ale řešíme také poškození vlasů a problémy s vlasy.

Nabízíme kompletní péči o vlasy:

  • Diagnostiku vlasů
  • Profesionální a individuální vlasovou kosmetiku
  • Profesionální střih a barvení
  • Vyhýbáme se multifunkčním vše řešícím výrobků

Dle uvedených základních typů vlasů si můžete i sami určit vaše potřeby, pokud si ale nejste jisti, doporučujeme navštívit jeden z našich partnerských salonů

Chcete vědět, kde najdete nejbližší profesionální salón ve vašem okolí? Napište nám.

Správná diagnóza a nákup správných produktů jsou tím nejefektivnějším řešení pro krásu vašich vlasů!

V péči o vlasy je pro maximální účinek vhodné používat produkty jedné linie, které na sebe navazují. Z našich produktů doporučujeme např. Framesi - Morphosis. Šampony, masky, kondicionéry, séra a vlasové oleje této značky obsahují výtažky přírodních darů ze Středomoří, jako jsou sicilský pomeranč, mořské řasy, borůvky, sorrentský citron či jablečné kmenové buňky v produktech proti padání vlasů. Pokud hledáte vhodnou péči na vlasy zaměřenou podle tvaru jako jemné, hrubé, hladké či vlnité oceníte zejména linii Framesi – Color Lover. 

Tradiční léčebná kosmetika, z jejíž "kuchyně" pochází i náš nejoblíbenější produkt Balzám Wonder patří pod přírodní vlasovou kosmetiku značky Gestil.
Nebo vyzkoušejte produkty obsahující to nejlepší z přírodních zdrojů z oblasti Sicílie a okolí Etny. Produkty značky Rica: šampony, masky, kondicionéry, séra a vlasové oleje, obsahují extrakty z místních plodů, květů, keřů a mořských řas, esenciální oleje, vulkanickou vodu a podobné. Formule všech šamponů a kondicionérů obsahují látky pro ochranu kosmetické barvy. Značka se zaměřuje na maximální respekt k přírodě, z čehož plyne řada výhod i uživatelům produktů.

Napište našemu specialistovi

Tereza Dostálová
odbornice na vlasy
Terka je milovnice vlasové péče. Rozumí problematice a umí najít vždy to nejvhodnější řešení a produkty, které vám zaručeně pomohou. Nebojte se ji kontaktovat, ráda vám poradí a vyřeší každý dotaz, který vás bude zajímat. 

Zeptat se specialistky

Jana Škabradová odbornice na pleť
Jana je kosmetičkou tělem i duší. Vystudovala kosmetologii a otevřela si vlastní salón. Miluje značku Alissa Beauté a stala se i její technoložkou a uznávanou lektorkou. Ráda vám poradí s vašimi dotazy, proto je co nejblíže specifikujte.

Zeptat se specialistky

BEAUTY BLOG - rady a tipy pro vás

Jak si udržet kosmetickou barvu vlasů co nejdéle?
Jak se takový typ pleti projevuje a jakou kosmetiku zvolit?
Stav pleť ovlivňuje nejen správná kosmetika, ale i celková životospráva. Co tedy (ne)dělat?