Intenzivní matující koncentrát regulující maz INSTANT MATT BOOSTER č. 184 | 30 ml

Intenzivní matující sérum z linie SKIN CODE je vhodné pro lesknoucí se pleť s tvorbou nadbytečného mazu. Napomáhá vyrovnat sekreci mazu a zlepšuje strukturu. Matuje a snižuje nedokonalosti. Pokožka je po použití hladká a příjemně sametová.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
Specifické aktivní látky:
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
  • MATT Film tech 15% 
  • Bakuchiol ACN 0,8%
Skladem pozítří 15.7. u vás
1 401 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 184
Linie:Skin Code
Kategorie:Pleťová séra


Výhody


Popis zbožíIntenzivní matující sérum okamžitě snižuje lesk v oblastech s tvorbou nadbytečného mazu, pomáhá vyrovnat sekreci mazu a vylepšuje strukturu pokožky. Matuje a viditelně snižuje nedokonalosti. Ultra tekutá textura zanechává pokožku okamžitě hladkou a příjemně sametovou.
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
  • MATT Film tech 15% - absorbuje přebytečný maz a okamžitě a viditelně snižuje nedokonalosti pleti a rozšířené póry díky efektu měkkého zaostření
  • Bakuchiol ACN 0,8% - díky vlastnostem podobným retinolu reguluje sekreci kožního mazu, vylepšuje strukturu pokožky a postupně snižuje její nedokonalosti
Obsah: 30 ml, lahvička s kapátkem

ROYALACTIN EPI-peptide - - jedná se o inovativní  bio-mimetický peptid, vyvinutý v pokorčilých epigenetických studiích. Má podobné vlastnosti jako „royalactin“, který se nachází v mateří kašičce. Tato aktivní látka urychluje regeneraci epidermu a pomáhá napravit poškození způsobené negativními vnějšími vlivy a nezdravým životním stylem. Mimořádný anti-aging efekt této aktivní látky stimuluje regenerační procesy a zanechává pokožku pevnější a zářivější.

Linie SKIN CODE je ultra personalizovaná buněčná bio-revitalizace, která splňuje specifické potřeby každé oblasti obličeje. Protože každá pleť je jedinečná a neustále se vyvíjí a tajemství krásné a zdravé pleti leží v zacíleném osobním kódu. SKIN CODE nabízí řešení pro následující problematiky pleti jako je citlivost, sebum (kožní maz), tonalita, hyper-pigmentovaná dyschromie. Je tedy vhodná pro různé typy pleti.
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty