Krém okolo očí a rtů Cellular LONGEVITY č. 332 | 30 ml

Velmi jemný krém okolo očí a rtů s anti-aging efektem, takže je vhodný na mimické vrásky, povadající pleť, hlubší vrásky i velmi citlivé oči. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, jenž má prokazatelné účinky pro hydrataci pleti, vyplnění vrásek a zjemněné pleti a oblasti kolem očí. Krém okolo očí a rtů obsahuje komplex přírodních látek, které mají antioxidační účinky. Určitě doporučujeme.

Zobrazit celý popis zboží

Alissa Beauté
Aktivní látky:
  • Obsahuje zklidňující komplex Couperin z opucie ze Sicílie
  • Výtažky z rukoly
  • Bavlníkový olej
  • Bambucké máslo
  • Kyselinu hyaluronovou
  • Sofistikovaný komplex RNAge, který zlepšuje hustotu pleti o 26% a elasticitu o 18,5%.
  • Komplexe Perfection Peptide, který ochraňuje DNA buňky
Skladem 20.9. u vás
787 Kč
Doprava zdarma nad 500 Kč
Značka: Alissa Beauté
Kód: PAL 332 LO
Linie:Longevity
Kategorie:Pleťové krémy


Výhody


Popis zboží

Cellular krém okolo očí a rtů 30 ml, č. 332 | Longevity

Jemný krém okolo očí a rtů s anti-aging efektem vhodný na pleť povadající s vráskami. Je vhodný i na citlivé partie očí, neboť obsahuje zklidňující komplex Couperin z opucie ze Sicílie a rukoly. Bavlníkový olej a bambucké máslo dodávají pleti jemnost a hebkost a společně s kyselinou hyaluronovou hydratují a vyplňují vrásky. Ke zjemnění hloubky vrásek, vypnutí a vyplnění pleti velice účinně napomáhá sofistikovaný komplex RNAge, který zlepšuje hustotu pleti o 26% a elasticitu o 18,5%. Vše je umocněno komplexem Perfection Peptide, který ochraňuje DNA buňky, působí antioxidačně a celkově bojuje s chronickým stárnutím a stárnutím ovlivněným vnějšími vlivy.

Návod na použití:
  • Naneste přiměřené množství okolo očí a rtů ráno a večer na již vyčištěnou pleť čistícím mlékem a tonikem Alissa Beauté
  • Poté na zbytek obličeje naneste váš oblíbený krém Alissa Beauté
O značce Alissa Beauté

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové dermo-kosmetiky. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Neobsahují parabeny, sulfáty, barviva, minerální oleje ani další látky zatěžující organismus a životní prostředí.

Zobrazit všechny produkty značky Alissa Beauté


Video ukázka

VIDEO UKÁZKA KOSMETIČKY JANY ŠKABRADOVÉ

Hodnocení produktu

4
z 5 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi
M
16. 1. 2020
Martina Melicharová
Z počátku jsem dávala tento krém jen na oční okolí, máme geneticky v rodině hluboké vrásky okolo očí. Takže výsledky zatím moc nezaznamenávám v této oblasti. Co mě ovšem přesvědčilo, že tento krém opravdu funguje, začala jsem ho dávat i na rty, což je také jeho použití a nestačila jsem se divit. Jemná kůže je ráno nádherně vypnutá, hluboké vrásky zmizely, rty jsou i při tom vypnutí hezky vláčné a příjemné. Za mě určitě ano, tento krém opravdu funguje, jen moje oči asi budou potřebovat delší čas, genetiku nezměním...
A
6. 5. 2021
Anonymní
Dlouhodobě používám, krádně funguje i na zralejší pleť
M
14. 10. 2020
Marianna
Doporučuju!!!
M
2. 8. 2020
Marie
Doporučuji!

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Alissa Beauté

Zobrazit všechny produkty