Objemový sprej VOLUMIZING 100 ml

Akce
-29%sleva
Objemový sprej VOLUMIZING 100 ml
Pomocník od Framesi pro silnější vlasové vlákno a zdůraznění struktury vlasů bez jejich zatížení. Díky obsaženým aktivním látkám se s vlasy lépe pracuje, a to během sušení i stylingu. Sprej vlasům dodává objem a pomáhá rozzářit jejich barvu.
  • Aktivní látky: Organický extrakt z lípy a bílkoviny z mandlí
  • UV filtr
  • Fixační pryskyřice - dlouhodobá a přirozená modelace vlasů
  • Přírodní fixační polymery – lesk a objem, antistatický efekt, ochrana vlasů ve vlhkém prostředí, ochrana před termickým stresem
Skladem zítra 11.12. u vás
388 Kč275 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Framesi
Kód: FMN A03348
Kategorie:Péče o vlasy


Výhody


Popis zboží
Pomocník pro silnější vlasové vlákno a zdůraznění struktury vlasů bez jejich zatížení. Díky obsaženým aktivním látkám se s vlasy lépe pracuje, a to během sušení i stylingu. Sprej vlasům dodává objem a pomáhá rozzářit jejich barvu.

Sprej VOLUMIZING neobsahuje parabeny!

Aktivní látky:
  • organický extrakt z lípy a bílkoviny z mandlí
  • UV filtr
  • fixační pryskyřice - dlouhodobá a přirozená modelace vlasů
  • přírodní fixační polymery – lesk a objem, antistatický efekt, ochrana vlasů ve vlhkém prostředí, ochrana před termickým stresem

Linie Morphosis Volumizing s výtažky z lípy pro jemné a křehké vlasy, které mají tendenci těžknout a ztrácet objem. Takové vlasy se vysušují a a obtížněji tvarují do požadovaného účesu, potýkají se s nedostatečným objemem a statickou elektřinou. Řešením je šetrná péče zaměřená na objem, hydrataci a výživu vlasů bez jejich zatížení. Produkty tvoří ochanný film na povrchu vlasů, eliminují statickou elektřinu a dělají vlasy lépe ovladatelné. Linie neobsahuje parabeny a sulfáty.
O značce Framesi

Italská značka vlasové kosmetiky Framesi poskytuje profesionální výrobky zajišťující vysokou kvalitu péče o vlasy. Framesi nabízí širokou škálu produktů určených pro mytí vlasů, jejich regeneraci a ošetření, ale také styling a barvení. Tato profesionální vlasová kosmetika vychází z mnohaletých zkušeností kadeřnic a kadeřníků a složení svých výrobků zdokonalila natolik, že nabízí pro každého to pravé přímo na míru jeho požadavkům.

Zobrazit všechny produkty značky Framesi


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme


Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Framesi


Zobrazit všechny produkty