Dlouhý termický kartáč - N.S.I. Long Brush | 3 typy průměrů

Novinka
Dlouhý termický kartáč - N.S.I. Long Brush | 3 typy průměrů
Tyto termické kartáče Vás zaujmou prodlouženou délkou hlavy, která je 18 cm. Z toho důvodu se hodí pro zpracování velkých sekcí vlasů. Kartáče jsou vyrobeny z nanomateriálu s obsahem stříbra (Nano-Silver-Ionic technologie), mají antibakteriální a protiplísňový efekt. Kartáče obsahují ionizující štětiny, které zanechávají vlasy zdravé, lesklé a silné. Navíc tyto štětiny jsou zvlněné a to z toho důvodu, aby zamezily klouzání vlasů.
Zobrazit celý popis zboží

Upgrade
3 typy průměrů:
  • průměr 25 mm
  • průměr 33 mm
  • průměr 43 mm

Varianty

Skladem 6.12. u vás
517 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Upgrade
Kód: termkar2021


Výhody


Popis zbožíDlouhý termický kartáč - N.S.I. LONG BRUSH

Typickým rysem tohoto kartáče je prodloužená délka hlavy (18 cm), proto s ním lze zpracovávat opravdu velké sekce vlasů. Při vysoušení fénem dosáhnete stejnoměrný efekt po celé hlavě a výjimečný výsledek. Zajišťují ho vroubkované štětiny, zamezující klouzání vlasů. Pro kartáč byl použit antistatický materiál a stříbro (nanotechnologie), pro jeho ověřené vlastnosti – má antibakteriální a protiplísňový efekt. Spolu s ionizujícími štětinami kartáč zanechává vlasy zdravé, lesklé a silné.
 
NSI = Nano-Silver-Ionic technologie
Minerály obsažené v materiálu přirozeným způsobem emitují negativní ionty.

3 typy průměrů:
  • průměr 25 mm
  • průměr 33 mm
  • průměr 43 mm
O značce Upgrade

Italská značka Upgrade se specializuje především na vlasový styling a kadeřnické přístroje. Vyrábí vysoce kvalitní zboží s velkou mírou inovací a nejnovějších trendů. Jejich produkty jsou konfrontovány s nejlepšími italskými kadeřníky a stylisty. Preciznost provedení a jednoduchost použití je výsadním činitelem těchto produktů.

Zobrazit všechny produkty značky Upgrade


Video ukázka

Promo video

Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Upgrade

Zobrazit všechny produkty