Kulatý kartáč - Extension | 2 typy šířek hlav

Novinka
Kulatý kartáč - Extension | 2 typy šířek hlav
Kartáč Extention je vybaven vzduchovým polštářem, pro jehož výrobu byl použit vulkanický kaučuk (=přírodní). Kartáč obsahuje 2 druhy štětin: 100% kančí, které zvyšují lesk a vyhlazují vlasy, šetrně rozčesávají zacuchané dlouhé, křehké i prodloužené vlasy. Dále obsahuje delší nylonové štětiny, které pomáhají vlasy nadzdvihnout a uchopit.
Zobrazit celý popis zboží

Upgrade
2 typy šířek hlav:
  • šířka hlavy 60 mm
  • šířka hlavy 80 mm

Varianty

Skladem zítra 29.7. u vás
528 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Značka: Upgrade
Kód: extkar2021


Výhody


Popis zbožíKulatý kartáč - EXTENSION

Kartáč Extention patří do kategorie tzv. pneumatických kartáčů, tedy se vzduchovým polštářem. Pro výrobu polštáře byl použit vulkanický kaučuk (=přírodní). Obsahuje 2 druhy štětin: 100% kančí zvyšují lesk a vyhlazení vlasů, šetrně rozčesávají zacuchané dlouhé, křehké i prodloužené vlasy. Delší nylonové štětiny pomáhají vlasy nadzdvihnout a uchopit.

2 typy šířek hlav:
  • šířka hlavy 60 mm
  • šířka hlavy 80 mm
O značce Upgrade

Italská značka Upgrade se specializuje především na vlasový styling a kadeřnické přístroje. Vyrábí vysoce kvalitní zboží s velkou mírou inovací a nejnovějších trendů. Jejich produkty jsou konfrontovány s nejlepšími italskými kadeřníky a stylisty. Preciznost provedení a jednoduchost použití je výsadním činitelem těchto produktů.

Zobrazit všechny produkty značky Upgrade


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Upgrade

Zobrazit všechny produkty