Intenzivní matující koncentrát regulující maz Skin Map INSTANT MATT BOOSTER č. 184 | 30 ml

Intenzivní matující sérum z linie SKIN MAP je vhodné pro lesknoucí se pleť s tvorbou nadbytečného mazu. Napomáhá vyrovnat sekreci mazu a zlepšuje strukturu. Matuje a snižuje nedokonalosti. Pokožka je po použití hladká a příjemně sametová.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
Specifické aktivní látky:
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
  • MATT Film tech 15% 
  • Bakuchiol ACN 0,8%
Skladem zítra 27.10. u vás
1 401 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 184
Linie:Skin Map
Kategorie:Diego dalla Palma


Výhody


Popis zbožíIntenzivní matující sérum okamžitě snižuje lesk v oblastech s tvorbou nadbytečného mazu, pomáhá vyrovnat sekreci mazu a vylepšuje strukturu pokožky. Matuje a viditelně snižuje nedokonalosti. Ultra tekutá textura zanechává pokožku okamžitě hladkou a příjemně sametovou.
  • ROYALACTIN EPI-peptid + glykany
  • MATT Film tech 15% - absorbuje přebytečný maz a okamžitě a viditelně snižuje nedokonalosti pleti a rozšířené póry díky efektu měkkého zaostření
  • Bakuchiol ACN 0,8% - díky vlastnostem podobným retinolu reguluje sekreci kožního mazu, vylepšuje strukturu pokožky a postupně snižuje její nedokonalosti
Obsah: 30 ml, lahvička s kapátkem

ROYALACTIN EPI-peptide - - jedná se o inovativní  bio-mimetický peptid, vyvinutý v pokorčilých epigenetických studiích. Má podobné vlastnosti jako „royalactin“, který se nachází v mateří kašičce. Tato aktivní látka urychluje regeneraci epidermu a pomáhá napravit poškození způsobené negativními vnějšími vlivy a nezdravým životním stylem. Mimořádný anti-aging efekt této aktivní látky stimuluje regenerační procesy a zanechává pokožku pevnější a zářivější.

Linie SKIN MAP (dříve SKIN CODE*) je ultra personalizovaná buněčná bio-revitalizace, která splňuje specifické potřeby každé oblasti obličeje. Protože každá pleť je jedinečná a neustále se vyvíjí a tajemství krásné a zdravé pleti leží v zacíleném osobním kódu. SKIN CODE nabízí řešení pro následující problematiky pleti jako je citlivost, sebum (kožní maz), tonalita, hyper-pigmentovaná dyschromie. Je tedy vhodná pro různé typy pleti.

* Výrobce Diego dalla Palma produkt přejmenoval kvůli licenčním podmínkám z původního SKIN CODE nově na SKIN MAP, avšak jedná se o totožný produkt!
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty