24-h revitalizační krém se stříbrem ICON TIME 50 ml | pro věk 30+

24-hodinový revitalizační anti-age krém od ICON TIME obsahuje koloidní stříbro, který posiluje strukturu ochranné bariéry pokožky. Doporučujeme pro ženy ve věku +30. Zpomaluje první známky stárnutí a napravuje škody způsobené stresem a nezdravým životním stylem. Po použití je pleť hladká, vrásky a jemné línie jsou méně viditelné.
Zobrazit celý popis zboží

Diego dalla Palma
AKTIVNÍ LÁTKY:
  • 51+3 HYALU COMPLEXTM
  • Anti-InflammaAging system
  • stříbrný mikro-prach
Obsah: 50 ml

Vhodný produkt pro ošetření ICON TIME +30
Skladem zítra 8.12. u vás
2 138 Kč1 760 Kč
Doprava zdarma nad 2000 Kč
Kód: DDP 134
Linie:Icon Time
Kategorie:Diego dalla Palma


Výhody


Popis zbožíŘada ICON TIME je intenzivní péče vyvinutá k boji s vráskami a ztrátou tonality pleti u všech věkových skupin. Tento krém je vhondý pro věkovou skupinu 30+, která pomáhá k ochraně mladistvosti pleti a boji proti stárnutí urychlenému vnějšími činitely a mikrozánětlivými procesy.

51+3 HYALU COMPLEXTM - obsahuje 20 aminokyselin, 16 vitaminů, 6 stopových prvků a minerálů, 3 kyseliny nukleové, 4 ceramidy, 2 buněčné protektory a 3 kyseliny hyalurované.

Stříbrný mikro-prach -
bojuje s podrážděním a chrání sílu a funkci epidermální bariéry a zanechává pleť hydratovanou a jemnou.

Anti-InflammAging System - je to ošetření, které je zaměřeno na aktivní "Ochranu mládí". Je ideální pro zpomalení prvních projevů stárnutí a k ošetření následků působení škodlivých vlivů na pleť jako je stres a nezdravý životní styl.

Návod k použití: Krém jemně vmasírujte do úplného vstřebání na čistou pleť obličeje a krko ráno a večer. Vyhýbejte se oblasti kolem očí.

Linie ICON TIME nabízí tyto typy ošetření:
+30 - Revitalizační anti-age ošetření
+40 - Vyplňující anti-age ošetření
+50 - Obnovující anti-age ošetření
O značce Diego dalla Palma

V této kosmetice pocházející z italských výzkumných laboratoří čekejte jen nejlepší suroviny té nejvyššíí kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika Diego dalla Palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy jako ověřený typ ošetření pro dlouhotrvající krásu. Diego dalla palma je dokonalé spojení vědeckého výzkumu a typického italského glamour.

Zobrazit všechny produkty značky Diego dalla Palma


Hodnocení produktu

5
z 1 hodnocení
Zobrazeno jen hodnocení s textem
Napsat recenzi
A
12. 6. 2019
Anonymní
Výborný krém. Lehký a zároveň vysoce hydratační... po dvou týdnech viditelná změna pokožky... Jediná nevýhoda... příliš vysoká cena...

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


Pro dokonalý efekt doporučujeme

Zobrazit všechny produkty

další produkty značky Diego dalla Palma

Zobrazit všechny produkty