Pružný kartáč - WindBrushDry

Novinka
Pružný kartáč - WindBrushDry
Kartáč se hodí na vysoušení a šetrné rozčesání suchých zacuchaných vlasů všech typů, má vzdušnou konstrukci a zahnutý tvar. Doporučuje se použít na vlasy silné a neposlušné. Hlava kartáče je otevřená, což umožnuje průchodu velkého množství vzduchu. Dále nabízí vysokou pružnost, jemně masíruje vlasovou pokožku a chová se k ní šetrně. Kartáč byl vyroben s použitím dvou druhů štětin – kratší kančí a delší pružné umělé.
Zobrazit celý popis zboží

Upgrade
výhody:
  • vzdušná konstrukce
  • zahnutý tvar
  • masíruje vlasovou pokožku
  • 2 druhy štětin
Momentálně není sklademChci upozornit, až bude zboží naskladněno
473 Kč
Značka: Upgrade
Kód: L UG101


Výhody


Popis zbožíPružný kartáč - WINDBRUSHDRY

Kartáč má vzdušnou konstrukci a zahnutý tvar. Hodí se na vysoušení a šetrné rozčesání suchých zacuchaných vlasů všech typů. Obzvláště vhodný je na vlasy silné a neposlušné. Hlava kartáče je otevřená, prochází jí velké množství vzduchu a má vysokou pružnost, proto příjemně masíruje vlasovou pokožku a chová se k ní šetrně. Kartáč je vybaven dvěma druhy štětin – kratší kančí a delší pružné umělé.
O značce Upgrade

Italská značka Upgrade se specializuje především na vlasový styling a kadeřnické přístroje. Vyrábí vysoce kvalitní zboží s velkou mírou inovací a nejnovějších trendů. Jejich produkty jsou konfrontovány s nejlepšími italskými kadeřníky a stylisty. Preciznost provedení a jednoduchost použití je výsadním činitelem těchto produktů.

Zobrazit všechny produkty značky Upgrade


Video ukázka

Promo video

Hodnocení produktu

Zatím nehodnoceno, buďte první...
Napsat recenzi

PRODUKTY OVĚŘENÉ PROFESIONÁLY


další produkty značky Upgrade

Zobrazit všechny produkty